Słaby wzrok

Re: Słaby wzrok

Postprzez vestor » Nie Lip 09, 2017 10:54 am

No moim zdaniem to samo. Powinnaś wybrać się do lekarza, a ten pewnie skieruje Cie później na laserowe korekty wzroku.
vestor

Dołączenie: Nie Lip 09, 2017 10:53 am

Postprzez marzenkaa » Czw Wrz 07, 2017 7:10 pm

Dokładnie. Mi lekarka przepisała witaminy, które mają pomóc na mój słaby wzrok, a dodatkowo pokazała mi taką stronkę jak http://nowe-soczewki.pl/ . Dzięki poradom, które tam przeczytałem nauczyłem się dbać o swoje soczewki oraz zrozumiałem jak bardzo jest to ważne, żeby dbać o nasze oczy, bo mamy je tylko jedne, na całe życie.
marzenkaa

Dołączenie: Śro Wrz 06, 2017 11:46 am

Postprzez pierot » Pon Wrz 25, 2017 12:27 pm

Jeśli masz słaby wzrok to nie czekaj tylko umów się na konsultacje do kliniki gdzie robią laserową korekcję wzroku, ja polecam Ci klinikę Optegra. Korzystaj teraz bo mają jesienną promocje i zabiegi są sporo tańsze. Wizyta tam jest bardzo precyzyjna i dokładna, podejście do klienta fantastyczne.
pierot

Dołączenie: Śro Sty 25, 2017 8:59 pm

Postprzez Faktynki » Pon Wrz 25, 2017 10:35 pm

dokładnie, trzeba sprawdzić w czym jest problem dopiero potem dobierać okulary.
Faktynki

Dołączenie: Pon Wrz 25, 2017 10:25 pm

Postprzez Esmee898 » Wto Wrz 26, 2017 4:57 pm

Od siebie polecam operację bo wtedy znów okularów nie potrzebujemy - nie są to zawrotne kwoty a i bezpieczeństwo jest gigantyczne obecnie.
Esmee898

Dołączenie: Pon Wrz 25, 2017 10:25 am

Postprzez Peregrin » Śro Wrz 27, 2017 10:20 am

Wiele osób ma stosunkowo słaby wzrok i jakoś sobie radzi, więc raczej wątpię, by korekcja laserowa była czymś koniecznym. Choć oczywiście nie twierdzę, że jest to jakimś złym pomysłem ;). Ja odkąd przyzwyczaiłem się do stosowania soczewek, to czasami nawet zapominam, że mam je na sobie. Sporo też zależy od jakości takich produktów. Ja kupuję takowe na http://soczewki24.pl/11-tryb-noszenia i nie narzekam. Tylko czasami zdarza mi się korzystać z okularów. ;)
Awatar użytkownika
Peregrin

Dołączenie: Śro Sie 23, 2017 11:36 am
Miejscowość: Ustroń

Postprzez żyrafka1 » Pią Wrz 29, 2017 1:13 pm

wydaje mi się, że na to nie ma innej rady jak tylko pójść do okulisty i dokładnie zbadać wzrok.
Awatar użytkownika
żyrafka1

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:45 am

Postprzez znajomek » Pon Lis 13, 2017 8:29 am

Bez dwóch zdań wizyta u okulisty konieczna. Co do laserowego zabiegu, to mam mieszane uczucia. Raz że często po nim oko jest suche, wada potrafi wrócić, a poza tym ja się boję takich zabiegów, to jednak oczy. Ja noszę okulary korekcyjne https://eyewear24.net/product-pol-20694-Prada-PR-56UV-ZVN1O1.html Udało mi sie trafić na promocje. Więc jak szukacie okularów to tu znajdziecie bardzo duży wybór, dobrych producentów i sporo cen promocyjnych.
znajomek

Dołączenie: Pon Wrz 18, 2017 12:48 pm

Postprzez martynkka » Nie Lis 19, 2017 5:45 pm

Jak mojej Oli zaczął pogarszać się wzrok od razu poszłyśmy do lekarza. Okazało się, że ma bardzo niski poziom żelaza i grozi jej nawet anemia. Bardzo się przestraszyłam bo starałam się by zdrowo jadła, ale jak się okazało czegoś jej zabrakło. Lekarz zapisał i zalecił natychmiastową suplementację dicofer junior,żeby przywrócić odpowiedni poziom tego ważnego minerału.
martynkka

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 3:52 pm

Postprzez _anex » Czw Lut 01, 2018 4:37 pm

Hej,
jak macie problemy z wzrokiem udajcie się do Centrum Dobrego Widzenia w Lublinie https://opticon-cdw.pl/ tam pracują doświadczeni okuliści, który pomogą wam wyleczyć wadę i ochronią was przed dalszymi dolegliwościami. Dodatkowo mają świetnych optyków :) polecam!
_anex

Dołączenie: Śro Paź 25, 2017 8:47 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości