Nowy dom, nowy ogród

Re: Nowy dom, nowy ogród

Postprzez deposyy » Wto Sty 09, 2018 10:33 pm

Ja szukałam projektu domu który będzie z kominkiem bo już jakiś czas temu zakochałam się w tych od www.kom-in.pl :D A teraz jak już muszę któryś wybrać to nie mogę bo co drugi podoba mi się jeszcze bardziej niż poprzedni :lol:
deposyy

Dołączenie: Pon Sty 08, 2018 10:55 pm

Postprzez bredan » Śro Sty 10, 2018 11:39 am

apropo nowego domu to może mi doradzicie gdzie mogę kupić dobre ubezpieczenie kredytu hipotecznego jest mi to bardzo potrzebne, a jestem laikiem w temacie i nie bardzo wiem czym kierowac sie przy wyborze. Za pomoc obsypie zlotem!
bredan

Dołączenie: Śro Sty 10, 2018 11:36 am

Postprzez becia87 » Czw Sty 11, 2018 10:13 am

Bardzo ładnie w ogrodzie wygląda kamień naturalny. Można np. pociąć płyty na nieregularne kształty i zrobić z nich ścieżki. Dobrym pomysłem jest też zaprojektowanie tarasu w dalszej części ogrodu i ustawienie tam altanki :) Doskonale spędza się czas w takim miejscu :)
Precyzyjne cięcie kamienia - niskie ceny!
becia87

Dołączenie: Czw Sty 11, 2018 10:05 am

Postprzez aruna » Pią Sty 12, 2018 9:39 am

Dobrze, że trafiłam na temat tyczący się domu, to może coś poradzicie w moim dylemacie. Mianowicie chodzi o to, że obecnie z moim mężem jesteśmy w trakcie stawiania domu i zastanawiamy się nad wyborem systemu grzewczego i materiału opałowego. Mąż chciałby, abyśmy postawili na klasyczny kominek, a ja z kolei wychodzę z założenia, że może lepszym rozwiązaniem byłby piecyk gazowy. Wyczytałam tutaj - http://www.designwnetrz.com.pl/, że można go spokojnie zainstalować nawet w przedpokoju. A może ktoś z Was korzystał już z takiego piecyka?
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez Sezamka » Pon Sty 15, 2018 10:38 am

Coraz częściej osoby, które budują dom stawiają na ogrzewanie gazowe, ponieważ jest bardziej opłacalne. A co myślicie o tym, żeby wybrać domy modułowe zamiast murowanych budynków? Czytałam, że jest to znacznie tańsze, a równie trwałe rozwiązanie. Przy czym taki dom modułowy można w miarę pozyskiwania nowych funduszy rozbudowywać, a dom tradycyjny jednak trzeba od razu postawić w całości.
Sezamka

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 2:00 pm

Postprzez Asik31 » Pon Sty 15, 2018 11:29 am

też przymierzam się do zakupu domu!
Asik31

Dołączenie: Pon Sty 15, 2018 11:25 am

Postprzez Sisi » Pon Sty 15, 2018 12:02 pm

Nowy dom ( z ogrodem) to fajna sprawa, ale duży koszt utrzymania.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez angela12 » Śro Sty 17, 2018 9:09 pm

Koszt utrzymania na pewno jest wyższy niż koszt mieszkania, ale moim zdaniem warto. My stawialiśmy dom szkieletowy http://dachynowazelandia.pl/ więc budowa trwała na szczęście krótko. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji o budowie domu.
angela12

Dołączenie: Sob Paź 07, 2017 11:01 pm

Postprzez miszmasz » Pon Sty 22, 2018 1:19 pm

Jeśli chodzi o kwestię ogrodu to polecam zajrzeć na stronę http://asdstudio.pl/. Oni mają naprawdę oryginalne pomysły. Bardzo podobają mi się dekoracje, które mają w swojej ofercie. Myślę, że to rozwiązania tylko dla najbardziej wybrednych klientów.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

Postprzez bavy » Pon Sty 22, 2018 10:32 pm

według mnie nowy ogród to wcale nie tak ciekawa rzecz
bavy

Dołączenie: Pon Sty 22, 2018 10:31 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 7 gości