Szybka pożyczka!

Re: Szybka pożyczka!

Postprzez lammiss23 » Śro Wrz 06, 2017 12:36 pm

Dokładnie, jeśli potrzebujemy szybko pieniędzy i wiemy, że damy radę spłacić je w terminie to pożyczka bez bik jest dobrym rozwiązaniem. Ale nigdy nie należy jej brać jeśli nie mamy pewności, że ją spłacimy - wtedy mogą się zacząć kłopoty.
lammiss23

Dołączenie: Wto Lis 29, 2016 11:36 am

Postprzez Pallasz » Śro Wrz 06, 2017 12:59 pm

Czy ja wiem czy to dobre rozwiązanie? Gorzej jak sytuacja po tym czasie się zmieni i jednak jej nie spłacimy
Pallasz

Dołączenie: Wto Wrz 05, 2017 10:17 pm

Postprzez Moebius » Śro Wrz 06, 2017 4:36 pm

Ja chcę dodać od siebie, że wybór chwilówek jest na prawdę pokaźny i w sumie każdy znajdzie coś dla siebie. Łatwo sie w tym jednak zamieszać, więc warto sprawdzić i porównać kilka firm, wysłanie wniosku pozwoli określić jakie możesz dostać warunki.
Moebius

Dołączenie: Śro Wrz 06, 2017 4:11 pm

Postprzez DatPart » Czw Wrz 07, 2017 10:25 pm

Ja chcę dodać od siebie, że wybór chwilówek jest na prawdę pokaźny i w sumie każdy znajdzie coś dla siebie. Łatwo sie w tym jednak zamieszać, więc warto sprawdzić i porównać kilka firm, wysłanie wniosku pozwoli określić jakie możesz dostać warunki.
DatPart

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 9:50 pm

Postprzez WscieklyPies » Pią Wrz 08, 2017 2:03 am

I po co to? Tyle stresu, no i samych pieniędzy finalnie mamy mniej, bo oddać trzeba więcej.
WscieklyPies

Dołączenie: Pią Wrz 08, 2017 1:30 am

Postprzez tictac » Sob Wrz 09, 2017 8:28 pm

Z pożyczek chwilówek skorzystać muszą ci co nie mają zatrudnienia, umowy lub mają, ale na pół etatu czy niskie dochody. Więcej można przeczytać o tym w serwisie bezbiku.
tictac

Dołączenie: Sob Wrz 09, 2017 8:24 pm
Miejscowość: Warszawa

Postprzez adamowicz » Wto Wrz 12, 2017 12:35 pm

Szybka pożyczka jest jak najbardziej potrzebna i pomocna, tym którzy jej potrzebują a spłata jej w terminie uchroni nas od spłacenia wysokich odsetek.
adamowicz

Dołączenie: Wto Wrz 12, 2017 12:16 pm
Miejscowość: Katowice

Postprzez maciek233 » Pią Wrz 15, 2017 11:36 am

Dochodziło do sytuacji, w których złodzieje zabierali ludziom dowody i brali na nie pożyczki, dlatego warto chronić swoje dokumenty. Na szczęście powstał system Bezpieczny Pesel, który informuje nas czy nasze dane zostały gdziekolwiek wykorzystane. Jeśli jesteście zainteresowani tym systemem to jego opis znajdziecie tutaj https://mini-credit.pl/blog/article/System_Bezpieczny_PESEL_juz_dziala
maciek233

Dołączenie: Śro Gru 23, 2015 9:54 am

Postprzez aruna » Pią Wrz 15, 2017 1:45 pm

Forumowicze drodzy, nie bądźcie naiwni, te szybkie chwilówki to wyglądają tak cudownie jedynie w reklamie. Niestety, w praktyce mój szwagier się nieźle przejechał na tego typu pożyczce, bo później musiał oddać 250% pożyczonej kwoty. Te chwilówki to stanowią jedynie radość na chwilę. Ja wolałabym wziąć kredyt gotówkowy taki jak ten - https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy,1.html i mieć pewność, że zwrócę tyle pieniędzy, ile jest zapisane w umowie. Wiem, co piszę, jeżeli kiedyś będziecie starać się o kredyt, to tylko w banku.
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez żyrafka1 » Wto Wrz 19, 2017 2:11 pm

I to jest najprostszy sposób na to, żeby popaść w poważne tarapaty.
żyrafka1

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:45 am

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości