Organizacja urodzin

Re: Organizacja urodzin

Postprzez Weki » Pon Gru 05, 2016 2:21 am

Jak urodziny to musi być też tort. Wiem, że u nich http://e-torty.pl/kategoria/boze_narodzenie można zamówić tort z dostawą do domu czy też ciasta świąteczne. Uważam, że jest to dość wygodna forma i można też komuś zrobić mega dużą niespodziankę
Weki

Dołączenie: Nie Wrz 25, 2016 2:30 pm

Postprzez Arletta28 » Nie Gru 11, 2016 5:20 pm

Na pewno tort i fajnie zorganizowana zabawa to podstawa, jeżeli chodzi o urodziny. Nie mniej jednak na pewno należy także zadbać o fajny prezent . Mnóstwo ciekawych propozycji także na upominki dla dzieci znajdziemy bez wątpienia na Toys4Boys, przy czym wybór jest tam naprawdę bardzo duży.
Arletta28

Dołączenie: Wto Maj 19, 2015 8:27 am

Postprzez nowakwi » Nie Sty 29, 2017 10:29 pm

Jeżeli chcesz zorganizować fajne urodziny dla dziecka to ja polecam Ci zrobić to poza domem np w takiej http://www.incaplay.pl/pl/przyjecia-urodzinowe sali zabaw. Jest to o wiele bardziej wygodne dla rodziców i mniej pracochłonne. Ceny są nie wysokie za organizację tam urodzin więc uważam że nie warto sprowadzaać sobie do domu masę dzieci.
nowakwi

Dołączenie: Pon Gru 26, 2016 9:18 pm

Postprzez Tobiasz » Pon Sty 30, 2017 10:13 pm

Uważam podobnie, gdy sami urządzamy urodziny, dzieciaki czują się swobodniej. Możesz np. poprosić o pomoc kogoś z rodziny czy przyjaciół.
Tobiasz

Dołączenie: Śro Paź 05, 2016 8:58 pm

Postprzez jackwelss39 » Wto Kwi 11, 2017 10:08 am

Fajnie jak zrobisz własnoręcznie tort urodzinowy, każdy na pewno to doceni :) Do tego polece Ci sklep savpol, gdzie kupisz wspaniałe dekoracje cukiernicze . Myślę, że takie ciasto bedzie rowniez lepiej smakowac :)
jackwelss39

Dołączenie: Wto Mar 14, 2017 7:10 pm

Postprzez Sisi » Wto Kwi 11, 2017 1:56 pm

Tort urodzinowy to frajda zarówno dla gości jaki dla przygotowujących, zwłaszcza jak można poeksperymentować.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez angela23 » Czw Maj 18, 2017 6:53 pm

Można jeszcze poza tortem zlecić zorganizowanie takiej imprezy fachowcom, najbardziej spodobała mi się organizacja urodzin dla dzieci we Wrocławiu z x-action.pl, rewelacyjnie się wszyscy bawili i dzieci były zachwycone.
angela23

Dołączenie: Śro Gru 21, 2016 9:01 am

Postprzez AnnaMarie711 » Nie Maj 21, 2017 9:46 pm

Tort to najwazniejsza czesc przyjecia zgodze sie z wami. Dlatego musicie dolozyc wszelkich staran by wyszedl on naj najlepiej. Polecam podeprzec sie blogiem http://www.sklep.savpol.pl/blog/torty-w ... lskim.html przy planowaniu takich atrakcji.
AnnaMarie711

Dołączenie: Sob Kwi 15, 2017 5:00 pm

Postprzez agat1978 » Pią Maj 26, 2017 3:31 pm

Myślę, że spokojnie możesz urządzić imprezę urodzinową wynajmując namiot imprezowy na http://www.luxury-tent.pl :) To świetna alternatywa do wynajmowania sal, które często są albo za drogie albo zbyt staroświeckie :roll: A taki namiot można postawić w okolicy np. jakiegoś placu zabaw i dzieciaki będą przeszczęśliwe :D Moja przyjaciółka wynajmowała taki namiot na swoją 18-nastkę i wszyscy byliśmy mega zachwyceni imprezą! Także mogę polecić :)
agat1978

Dołączenie: Śro Maj 24, 2017 7:23 pm

Postprzez ELizka » Nie Cze 11, 2017 11:09 am

Taki namiot imprezowy to na pewno fajna opcja. Nie mniej jednak myślę sobie, że warto pomyśleć też np. o jakimś pokazie baniek mydlanych i oczywiście fajnych prezentach. Jeżeli chodzi o tanie zabawki , ogromny ich wybór znajdziemy w sklepie z zabawkami Foka Stara. Mamy tutaj do wyboru artykuły pochodzące zarówno od rodzimych, jak i zagranicznych producentów, wobec czego na pewno dla każdego dziecka uda nam się tutaj znaleźć coś odpowiedniego.
ELizka

Dołączenie: Wto Mar 21, 2017 12:25 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości