Organizacja urodzin

Organizacja urodzin

Postprzez marek_85 » Śro Cze 29, 2016 1:41 pm

Witam, mój synek ma niedługo urodziny i chciał zaprosić swoich znajomych. Ja niestety nie mam czasu, by je urządzić, bo pracuję. Znacie może jakąś firmę, która organizuje urodziny dla dzieci ? Bardzo mi zależy na takiej informacji :)
marek_85

Dołączenie: Czw Lis 12, 2015 12:19 pm

Re: Organizacja urodzin

Postprzez agahankeaga » Czw Lip 14, 2016 6:04 pm

No to może zorganizuj przyjcie, kiedy będziesz miał wolne? ;) Chyba to jest najwazniejsze dla dziecka, żeby rodzice byli przy nim. Ja nie korzystam z żadnych firm i zawsze sami z mężem robimy dla dziecka fajne urodziny. I nie zajmuje to dużo czasu. Mój syn najbardziej lubi bale przebierańców, dla innych dzieci też to jest dużą frajdą. Zobacz sobie tutaj, na pomysły jak zorganizować przyjcie http://supermamy.limango.pl/zorganizowac-dzieciece-urodziny-domu/. Wyjdzie taniej i o wiele lepiej, niż gdybyś wynajął firme.
agahankeaga

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 12:27 pm

Postprzez linka » Czw Lip 14, 2016 11:48 pm

Byłam na urodzinach organizowanych przez animatorów i moim zdaniem warto wynająć firmę organizującą urodziny dla dzieci. Zapytaj może w tej firmie
Mi najbardziej podobają się tematyczne przyjęcia urodzinowe.
linka

Dołączenie: Czw Lip 14, 2016 11:18 pm

Postprzez Sisi » Pon Lip 18, 2016 1:53 pm

Ja bym wynajęła jakiegoś animatora, zawsze pewniej jak ktoś ma doświadczenie w prowadzeniu takich imprez.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez Sisi » Wto Lip 19, 2016 2:40 pm

Warto przed zorganizowaniem urodzin poszukać jakichś sklepów z zabawkami. Ostatnio o sklepach z zabawkami czytałam na poradnikowy.net i muszę przyznać, że wiele zmieniło się od czasów drugiej wojny światowej. Wraz z postępem techniki i sklepy z zabawkami nabrały nowoczesności. Warto postawić dlatego na kupno zabawek online - w internecie jest lepszy wybór i jasny podział na kategorie wiekowe.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez nukos » Śro Wrz 07, 2016 12:24 pm

no właśnie zabawki już mam zamówione dla mojego synka, teraz szukam odpowiedniego miejsca. Z tego co czytałam to sporo ludzi zadowolonych jest z sal zabaw coś jak ta: http://fabrykamisia.pl -bardzo fajne miejsce - może warto zorganizować tam urodziny?
nukos

Dołączenie: Nie Cze 26, 2016 2:41 pm

Postprzez Iwona89 » Śro Wrz 07, 2016 2:24 pm

Firma Agamasport zajmuje się organizacją urodzin dla dzieci w formie sportowo- rekreacyjnej. Na początku urodzin na dzieci czeka szalona 3- godzinna zabawa na świeżym powietrzu. Po zabawach dla maluchów jest przygotowany kącik gdzie dzieciaki mogą się napić coś przekąsić i odpocząć. Po nie zbyt długiej przerwie nadchodzi czas na dmuchanie świeczek na torcie oraz wręczanie prezentów. Mój syn uczestniczył na takich urodzinach i był bardzo zadowolony. Uważam, że takie urodziny są lepsze niż jakby dzieci miały siedzieć w domu przed telewizorem, komputerem lub konsolą.Sprawdź jej ofertę http://www.agamasport.pl/urodziny-dla-dzieci-krakow/
Iwona89

Dołączenie: Wto Lip 05, 2016 5:46 pm

Postprzez wika » Śro Wrz 28, 2016 10:38 am

Ja czytałam, że opcję urodzin dla dzieci organizuje również sala zabaw: http://www.incaplay.pl/
Bardzo mi się podobają ich propozycje atrakcji dla maluchów typu piracki statek, diabelski młyn, automaty do gier video, korytarze muzyczne. Wszystko zaprojektowane tak, by dostarczyć dzieciakom porcję solidnej, niezapomnianej rozrywki!
wika

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 3:40 pm

Postprzez kot_czerwony » Wto Paź 25, 2016 12:50 pm

E tam, nic nie zastąpi urodzinowego domowego przyjęcia, a jak urządzić urodziny w domu, to na MaxMag.pl można się dowiedzieć.
kot_czerwony

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 1:26 pm

Postprzez szarlotta » Śro Lis 23, 2016 12:51 pm

Ja bym urodziny organizowała w domu nie jestem zwolenniczką wynajmowania sal.
szarlotta

Dołączenie: Śro Mar 05, 2014 2:31 pm

Następna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości