Strona 1 z 1

wirtualne biuro

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 1:37 pm
przez herex77
Czy ktoś spotkał się z wirtualnym biurem? Bardzo przekonuje mnie opcja wynajęcia wirtualnego adresu w centrum Warszawy. http://www.ale-biuro.pl/

Re: wirtualne biuro

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 6:33 pm
przez mareknowak52
Witam ja tam wolę tradycyjna księgowa. W tych wirtualnych musisz dość wiele robić sam niby oni załatwiają ale nie wszystko. Dlatego zanim sie zdecydujesz przeczytaj dokładnie ofertę.

Re: wirtualne biuro

PostWysłany: Śro Lip 11, 2018 2:52 pm
przez Artek_B
Przyznam się, że kilka lat korzystałem z tego rozwiązania. I nie ukrywam, uważam, że jest ono doskonałe. Ale teraz przyszedł czas na wynajęcie prawdziwego biura - firma się rozwija i trzeba iść naprzód. Co myślicie o tego typu lokalach do wynajęcia na warszawskim Żoliborzu? Myślicie, że takie biuro spodoba się klientom? no i przede wszystkim czy lokalizacja będzie dla nich zadowalająca?

Re: wirtualne biuro

PostWysłany: Śro Lip 11, 2018 10:35 pm
przez ELizka
Na pewno opcja taka jest ciekawym rozwiązaniem. Niemniej jednak wiele osób jednak nadal woli biuro w tradycyjnej formie. W ich przypadku niezbędne będzie jego odpowiednie wyposażenie. Na szczęście mamy dzisiaj dostęp do takich ofert, jak chociażby ta na https://biurwa.pl/zeszyt-oxford-soft-touchoxf-a5-60-kartek-w-linie-super-miekka-okladka-o_3704224.html , gdzie to znajdziemy różnorodne artykuły biurowe, w tym papiernicze czy piśmiennicze, a ceny bez wątpienia zasługują na miano atrakcyjnych.

Re: wirtualne biuro

PostWysłany: Nie Lip 15, 2018 4:07 pm
przez mayla
Jak dla mnie takie wirtualne biuro np w Warszawie to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla młodych przedsiębiorców. Sama korzystam z usług wirtualnego biura w Warszawie http://www.chmielna2.com i jestem bardzo zadowolona ze współpracy bo wszystko mam zawsze ogarnięte na czas i wszystko w mega miłej atmosferze:)