polećcie dobry kantor

Re: polećcie dobry kantor

Postprzez Arturro » Czw Sie 10, 2017 12:36 pm

Spróbuj w www.kantory-plus.pl. Korzystałem już parę razy i mogę polecić.
Arturro

Dołączenie: Czw Sie 10, 2017 12:32 pm

Postprzez Tobiasz » Nie Sie 20, 2017 2:18 am

Przy konieczności bezzwłocznej wymiany waluty dobrze sprawdza się też Pluskantor.pl. Nie pobiera prowizji, jest dostępny całą dobę, codziennie.
Tobiasz

Dołączenie: Śro Paź 05, 2016 8:58 pm

Postprzez szakalis » Wto Sie 22, 2017 11:59 am

Dzięki za propozycje, akurat wyjeżdżam za granicę i potrzebuję trochę gotówki wymienić
szakalis

Dołączenie: Wto Sie 22, 2017 11:55 am

Postprzez wika » Śro Sie 23, 2017 3:22 pm

Kantory wymiany walut online przypominają mi trochę e-sklepy. To bardzo wygodna metoda, przy okazji dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Chociaż mają dużo zwolenników, jest też multum osób, które zachowują sporą dozę ostrożności przy korzystaniu z nich. Nie ma czego się obawiać, o ile korzystamy ze sprawdzonego punktu np. http://www.trejdoo.com/
wika

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 3:40 pm

Postprzez Lesiu112 » Pią Sie 25, 2017 8:42 pm

Osobiście mogę polecić kantor Gieldawalut.com, ponieważ ma on bardzo korzystne kursy wymiany walut, a na dodatek jest to najbezpieczniejszy znany mi kantor, ponieważ każda transakcja musi być zatwierdzona kodem wysyłanym na telefon, podobnie jak przelewy w bankach online.
Lesiu112

Dołączenie: Nie Sie 06, 2017 4:30 pm

Postprzez kruzerka » Nie Sie 27, 2017 6:54 pm

maść vik
kruzerka

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 6:53 pm

Postprzez Tobiasz » Pią Wrz 15, 2017 8:45 pm

Właściwie korzystałem z kilku bardzo dobrych kantorów internetowych, także wybór może nie być taki prosty.Ostatnio kieruję się nie tylko cenami i bezpieczeństwem ale coraz większą uwagę skupiam na funkcjonalności i dlatego spodobał mi się kantor online z którego mogę korzystać mobilnie, tj. przy użyciu neta na smartfonie przykładowo.
Tobiasz

Postprzez Wiki38 » Czw Paź 19, 2017 4:04 pm

W Ustroniu to byłam, ale tylko na urlopie. Nie pamiętam czy w ogóle są tam jakieś kantory. Może się mylę. Jednak osobiście korzystam z kantoru internetowego https://cinkciarz.pl bo jest on szybki i wygodny, a przede wszystkim tańszy niż zwykły kantor stacjonarny, ponieważ są lepsze kursy walut. Korzystałam do tej pory już z kilku innych kantorów online, jednak do tej pory najbardziej zaufałam właśnie temu, dlatego, że jeszcze się na nim nie zawiodłam.
Wiki38

Dołączenie: Czw Paź 19, 2017 3:51 pm
Miejscowość: Ustroń!

Postprzez jackwelss39 » Wto Paź 24, 2017 2:57 pm

Ja mogę za to polecić wam to miejsce https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut/kurs-chfpln . Znajdziecie tam kursy walut z rynku światowego, bardzo potrzebne jeżeli chcecie wymienić pieniądze po najlepszych kursach. Polecam również to miejsce osobom zaintersowanym inwestowanie w forex - rynku walutowym
jackwelss39

Dołączenie: Wto Mar 14, 2017 7:10 pm

Postprzez Tobiasz » Śro Lis 29, 2017 1:40 am

Jeden z najlepszych z jakich miałem okazję korzystać to Amronet. Polecam nawet początkującym w tym temacie,obsługa jest bardzo intuicyjna i nie zawiedziecie się na wycenie.
Tobiasz

PoprzedniaNastępna

Powróć do Sprawy społeczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości