Wyprawka dla dziecka

Wyprawka dla dziecka

Postprzez posi9 » Śro Sty 02, 2019 11:10 pm

Wyprawka to ważna sprawa, ale czasami zdarzają się rzeczy, które dość mocno mogą nas zaskoczyć. Wiem, że dla wielu mam przerażeniem jest choroba dziecka. A co robić, jeśli dziecko będzie miało np. biegunkę? Wiadomo, że biegunka u dziecka to poważny problem, ale ja polecam przeczytać tutaj coś na ten temat.
posi9

Dołączenie: Wto Sie 28, 2018 11:45 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Postprzez laur40 » Wto Sty 08, 2019 3:23 pm

Może Pani albo ktoś inny mi podrzuci jakiś artykuł lub swoją wiedzę :) za kilka miesięcy zostanę mamą po raz pierwszy i nie jestem pewna jednej rzeczy - laktatora. Jak wybrać, jaki byłby dla mnie najlepszy, a co z karmieniem piersią? Znalazłam fajną stronkę simed.pl ale ja wciąż mam wątpliwości co zamówić :9 prosiłabym o jakieś wskazówki!!
laur40

Dołączenie: Wto Sty 08, 2019 3:21 pm

Postprzez Dzony8 » Czw Sty 10, 2019 1:08 pm

Nie zapomnij o mleku modyfikowanym i jakieś paczce pampersów! To zawsze się przyda, jak nie wiesz jakie mleko wybrać zerknij tutaj https://www.nowafarmacja.pl/blog/rankin ... dyfikowane . Znajdziesz na 100% coś dla siebie :)
Dzony8

Dołączenie: Wto Wrz 04, 2018 2:56 pm

Postprzez eltik » Nie Sty 13, 2019 11:40 pm

U mnie z wyprawka dla dziecka było sporo zabawy. Początkowo szukałam w lokalnych sklepach, jednak tam ceny trochę mnie odstraszały, dlatego w ostatecznym rozrachunku zamówiłam większość w sklepie Bobishop https://www.bobishop.pl/ gdzie udało mi się nawet wytargować małą zniżkę, za to, że biorę więcej produktów.
eltik

Dołączenie: Nie Lis 18, 2018 2:30 pm

Postprzez picasso001 » Wto Sty 15, 2019 2:31 pm

A całą pewnością bardzo dobrym pomysłem będą ubranka dla niemowlaka. Super opcje w tym zakresie są tutaj :) Sądzę, że absolutnie warto się z tym bliżej zapoznać ;)
Między wszystkiemi własnościami ludzkiemi, i tę, mają ludzie z natury attrybuta, że się w smakach różnych kochają, nie tylko z apetytu, ale też z biegłości, umiejętności i wiadomości.
Awatar użytkownika
picasso001

Dołączenie: Pon Sty 14, 2019 3:19 pm

Postprzez Szatix » Wto Sty 15, 2019 5:55 pm

Zgadzam się, wyprawka to bardzo ważna sprawa.
Szatix

Dołączenie: Wto Sty 15, 2019 5:54 pm

Postprzez sanqi » Wto Sty 22, 2019 2:28 pm

Ważny zakup to jest z pewnością też zakup wózka. Warto pomyśleć o wózku 3 w 1, biegówka, spacerówka, przyczepka. Fajny pojazd to np. Queridoo Sportex.
sanqi

Dołączenie: Czw Paź 19, 2017 1:19 pm

Postprzez kkatarzynkaa » Wto Sty 22, 2019 3:36 pm

Moja siostra ma urodzić swoje pierwsze dzieciątko za dwa tygodnie, muszę kupić jej odpowiednią wyprawkę, wasze odpowiedzi na prawdę mi pomogły. Dzięki :D.
kkatarzynkaa

Dołączenie: Wto Sty 22, 2019 3:34 pm

Postprzez miszmasz » Śro Sty 23, 2019 9:50 am

W kwestii takiej jak wyprawka dla maluszka, warto przejrzeć sobie internet. Na przykład tutaj: https://www.trilli.pl/wyprawka-dla-maluszka-c-10_18.html widziałam świetne zestawy dla małych dzieci. Każda mama doceni taki prezent bo jest bardzo praktyczny i na pewno jej się przyda.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

Powróć do Sprawy społeczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości