Pożyczka pozabankowa czy kredyt?

Pożyczka pozabankowa czy kredyt?

Postprzez posi9 » Czw Lis 08, 2018 9:05 pm

Zdecydowanie pożyczka pozabankowa, ponieważ jest dostępna nawet dla zadłużonych osób. Ja polecam stronę https://monebay.pl/ gdzie dowiesz się więcej na temat szukania takich pożyczek. Są różne firmy i mimo wszystko zawsze trzeba wybrać te najlepsze.
posi9

Dołączenie: Wto Sie 28, 2018 11:45 am

Re: Pożyczka pozabankowa czy kredyt?

Postprzez Iagar » Pią Lis 09, 2018 12:08 pm

Z tymi pożyczkami to trzeba moim zdaniem uważać. Może się zdarzyć, że sie przesadzi, a wtedy to już tylko komornik. Lepiej miec wszystko pod kontrolą i starać się panować nad finansami
Iagar

Dołączenie: Czw Sie 17, 2017 10:38 pm

Postprzez kanewilliamson » Pią Lis 09, 2018 11:09 pm

Those people are read this post definitely they will loved every little bit of it. Quran memorization Tool
kanewilliamson

Dołączenie: Pią Lis 09, 2018 11:07 pm

Postprzez mellonik6 » Nie Lis 11, 2018 12:28 am

Ja już się zdecydowałam na pożyczkę, tylko teraz jeszcze pozostało tylko kilka tematów. Koleżanka namawiała mnie na pożyczki ratalne ale powiedziałam jej, że muszę się najpierw zorientować w temacie. Naweti nawet niektóre argumenty niektóre są mądre i ekonomiczne :D
mellonik6

Dołączenie: Nie Lis 11, 2018 12:18 am

Postprzez Gosia1968 » Pon Lis 12, 2018 8:29 pm

Moim zdaniem kredyt gotówkowy
i wcale nie wiem, czy akurat brany w banku, bo w banku to zawsze mają problem, najczęściej z BIK, lub zdolnością kredytową. Pośrednicy kredytowi sa w tej kwestii bardziej skuteczni. Przeanalizują sytuację klienta i dopasują do jego potrzeb odpowiedni kredyt.
Gosia1968

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 9:06 am

Postprzez doria32 » Wto Lis 13, 2018 2:39 pm

Zależy na co nam są potrzebne pieniądze. Czasami lepiej brać kredyty dedykowane. Ja w taki sposób znalazłam na przykład dobry kredyt samochodowy. Na lepszych warunkach niż gotówka.
doria32

Dołączenie: Wto Cze 26, 2018 7:20 pm

Postprzez rebat » Czw Lis 15, 2018 12:34 pm

Ciężko powiedzieć co będzie tutaj dobrym rozwiązaniem ale na twoim miejscu bardziej jednak bym się przychylał do pożyczki pozabankowej. Ostatnio znajomy mi mówił, że są bardzo dobre darmowe pożyczki które można dostać w internecie, może to będzie dobrym wyjściem dla ciebie? Zastanów się nad tym :)
rebat

Dołączenie: Śro Lis 14, 2018 1:33 pm

Postprzez Gosia1968 » Czw Lis 15, 2018 8:58 pm

W Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/ załatwicie kredyt, również dla zadłużonych, a może przede wszystkim dla zadłużonych. Habza Finanse to specjaliści jeśli chodzi o kredyty trudne. Macie problem ze spłatą chwilówek, zwróćcie się do nich. Doradcy kredytowi na pewno Wam pomogą dobrać najlepszy dla Was kredyt.
Gosia1968

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 9:06 am

Postprzez dziefczynka1987 » Sob Lis 17, 2018 11:34 am

Moim zdaniem to zależy naprawdę od wielu czynników i trzeba mieć odpowiednią - nawet podstawową - wiedzę by to zrozumieć. W związku z tym odsyłam Was na stronę http://kraj-finance.pl gdzie znajdziecie naprawdę ciekawe porady między innymi właśnie w temacie jakim jest kredyt gotówkowy czy szybkie pożyczki. Dla mnie okazało się to bardzo pomocne i mam nadzieję, że Wy również skorzystacie i będziecie poszerzać swoją wiedzę finansową dzięki takim stronom ;)
dziefczynka1987

Dołączenie: Pon Maj 30, 2016 10:50 pm

Postprzez kopertka » Nie Lis 18, 2018 8:21 pm

Zależy od sytuacji, wszystko jest dla ludzi wiadomo. Po coś są kredyty i po coś pożyczki pozabankowe, i z jednej formy i z drugiej ludzie korzystają i jak biorą to chyba wiedzą na co się pisza. Kredyt miałam jakoś się spłaciło. pożyczkę w Kredyt OK też miałam, mega szybko dostałam i też na raty poszło. nie bank tylko właśnie taka firma pożyczkowa ale są ok, znaczy nie robią problemu żeby wziąć i są ugodowi. w ogole da się z nimi gadać bo różnie to bywa z innymi.
kopertka

Dołączenie: Nie Mar 13, 2016 12:30 am

Następna

Powróć do Sprawy społeczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości