Najlepsze ubezpieczenie OC

Re: Najlepsze ubezpieczenie OC

Postprzez melsonia » Nie Maj 07, 2017 10:13 pm

Ja mam w Axa Direct i tam w sumie wyszło najtaniej - jeszcze dostałam zniżki za umowę online :)
Awatar użytkownika
melsonia

Dołączenie: Czw Kwi 20, 2017 12:33 am

Postprzez Godzilla » Pią Lip 28, 2017 2:07 pm

Ogólnie ubezpieczenia poszły mocno w górę, ja zawsze jeszcze dokupuje także AC, wolę mieć pewny spokój, natomiast po podwyżkach jeszcze bardziej zacząłem przeglądać oferty ubezpieczalni i w między czasie natrafiłem na porównywarkę dzięki które znalazłem najtańsze ac dla mojego samochodu, z którego jestem bardziej niż zawsze zadowolony
Godzilla

Dołączenie: Pon Lip 24, 2017 5:19 pm

Postprzez aruna » Śro Sie 02, 2017 11:01 am

A ja mogę Wam polecić ubezpieczenia samochodowe w Gothaerze. To firma, która działa na naszym rynku już kilka ładnych lat i w tym czasie zdążyła sobie wyrobić mocną pozycję na rynku. Ja korzystam z ich usług od kilku lat, odkąd zmieniłem forda na skodę. Przede wszystkim liczy się dla mnie fakt, że są firmą otwartą na klienta. Jak miałem jakiekolwiek wątpliwości przy podpisywaniu umowy, to nie spuszczali mnie na drzewo, ale cierpliwie tłumaczyli zawiłości. Składka też jest relatywnie niska, nawet po podwyżce w zeszłym roku. Niedawno zacieśniłem z nimi współpracę, ponieważ wykupiłem u nich ubezpieczenie ac - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-autocasco. Jest ono dosyć szerokie, bo może obejmować również ochronę ubezpieczonego pojazdu między innymi przed skutkami związanymi z działaniem sił przyrody (np. powódź, huragan, piorun, bezpośrednie działanie opadu atmosferycznego), pożaru, wybuchu, działania czynnika chemicznego i/lub termicznego, uszkodzenia przez osoby trzecie, kradzieży pojazdu i/lub jego wyposażenia. Brzmi dosyć fajnie, co? Tyle ode mnie, a tymczasem uciekam z forum do pracy (druga zmiana wzywa). Trzymajcie się ciepło.
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez gympso » Sob Sie 05, 2017 9:20 pm

Ubezpieczenie OC to jedyne ubezpieczenie komunikacyjne które jest regulowane prawnie i wszędzie jest takie samo. Różnią się tylko ceną, dlatego musisz szukać niskiej ceny. Ja najczęściej wybieram PZU, agenci są bardzo przyjemni, inne ubezpieczenia również dają radę
gympso

Dołączenie: Śro Maj 03, 2017 4:28 pm

Postprzez Marylka88 » Pią Sie 11, 2017 2:49 pm

Ja tego nie rozumiem. Skoro OC jest regulowane prawnie i każdy ma obowuiązek je posiadać. Do tego obojętnie gdzie się kupi OC to ma się je takie samo. To skąd te różne ceny tego ubezpieczenia? Wiecie ile się naszukałam aby znaleźć najtańsze. W żadnej z firm się stawka nie powtórzyła. Co jest dziwne. Teraz mam ubezpieczenie u http://ab-ubezpieczenia.pl/
Marylka88

Dołączenie: Czw Kwi 14, 2016 12:43 am

Postprzez fellos » Nie Sie 13, 2017 11:11 am

Przecież teraz są te wyszukiwarki ubezpieczeń, które personalizują oferty na podstawie wpisanych danych... moim zdaniem warto skorzystać
fellos

Dołączenie: Nie Sie 13, 2017 11:08 am

Postprzez Jagoda12 » Czw Sie 31, 2017 3:10 pm

Potwierdzam! Najlepiej i najszybciej jest skorzystać z porównywarki online. https://kalkulator.najtaniejuagenta.pl/kalkulator/oc-ac/ Kalkulator liczy wszystko za nas i podaje nam najlepsze oferty, wystarczy tylko coś wybrać.
Jagoda12

Dołączenie: Śro Sie 30, 2017 4:02 pm

Poprzednia

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości