Serwis honda warszawa

Serwis honda warszawa

Postprzez maggdall5 » Pią Kwi 29, 2016 3:40 pm

Szukacie specjalistycznego serwisu Hondy ? Jeśli tak to serwis honda warszawa jest idealnym miejscem gdzie możecie się udać wraz ze swoim autem, otrzymacie w tym serwisie Hondy profesjonalną pomoc.
maggdall5

Dołączenie: Czw Kwi 28, 2016 3:43 pm

Re: Serwis honda warszawa

Postprzez Czerepah » Pon Gru 05, 2016 2:51 pm

Tak na prawdę ja uznaję tylko jeden warsztat samochodowy do którego mam całkowite zaufanie czyli http://dakro.pl/ Mieszczą się w Lublinie ale z racji tego że mam rodzinę w tym mieście to raz do roku jestem tam na regularne przeglądy. Również mam hondę civic z 2003r. dlatego wymaga ona dobrej ręki fachowca ;)
Czerepah

Dołączenie: Wto Lut 02, 2016 3:49 pm

Postprzez Arletta28 » Nie Mar 19, 2017 6:48 pm

Na pewno warto sprawdzić te oferty. Myślę sobie jednak, że kiedy niezbędne jest naprawa podłogi chłodni, warto wybrać takie usługi, jak te świadczone przez http://alucar.org/uslugi/naprawa-podlogi-kontenera-izotermy-chlodni . Alucar bowiem współpracuje z w zasadzie wszystkimi producentami izoterm, dlatego też nie będzie chociażby problemu z nabyciem części zamiennych, a dodatkowo możemy tutaj liczyć na ogromne doświadczenie serwisantów.
Arletta28

Dołączenie: Wto Maj 19, 2015 8:27 am

Postprzez Babka27 » Pią Kwi 06, 2018 10:38 am

A czy w tym serwisie naprawiają również automatyczne skrzynie biegów? Bo moja coś ostatnio zaczyna wariować i wydaje mi się, że musiałby ją zobaczyć i ocenić jakiś dobry mechanik... możecie polecić jakiś warsztat, w którym zajmują się typowo skrzyniami biegów?
Babka27

Dołączenie: Pią Lut 03, 2017 9:53 am

Postprzez Cmass3 » Pon Kwi 09, 2018 12:08 pm

też to mogę polecic, pomocne niezmiernie
Cmass3

Dołączenie: Pią Kwi 06, 2018 12:02 pm

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość