Gdzie kupujecie częsci?

Re: Gdzie kupujecie częsci?

Postprzez katarzyna.j » Wto Mar 20, 2018 3:20 pm

ja kupuję części najczęściej na stronie partsmicrocar.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Polecam jeśli ktoś jeździ mini autem :)
katarzyna.j

Dołączenie: Pon Lut 12, 2018 10:36 am

Postprzez koziel.wojciech.88 » Wto Kwi 17, 2018 7:46 am

wiecie może gdzie kupię pompy tłoczkowe? Szukam już od dłuższego czasu po internecie i nie mogę znaleźć odpowiedniej. Będę wdzięczny za pomoc.
koziel.wojciech.88

Dołączenie: Czw Lut 15, 2018 11:17 am

Postprzez aruna » Pon Kwi 23, 2018 4:08 pm

Ja staram się inwestować w jedynie oryginalne części. Wychodzę z założenia, że w takich kwestiach jak motoryzacja, nie powinno się nigdy oszczędzić. W końcu samochód to jest, szczególnie w mniejszych miasteczkach i miastach, podstawowy środek transportu. Ja już nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania bez swojego samochodu, przede wszystkim służy mi do codziennego poruszania siępo mieście, zawożenia dzieci do szkoły, dojazdu do pracy. To jest tak pdostawowa rzecz, że na nasze auto staram się chuchać i dmuchać. Już przy wyborze najważniejszym aspektem dla mnie i żony było bezpieczeństwo. W końcu mamy dwójkę dzieci i staramy się zadbać o nie w każdym momencie najlepiej,jak ptorafimy. Ostatecznie zdecycowaliśmy się zainwestować grosz w 10-letnią toyotę. Dla mnie "japońćzyki" są najbezpieczniejszymi autami na świecie i przede wszystkim uniwersalne, zarówno na dłuższą jak i krótszą trasę. A jeśli chodzi o ubezpieczyciela, to postawiliśmy na sprawdzoną firmą GOthaer, od wielu lat na polskim rynku- https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-auto-assistance-podstawowy
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez TomekCz » Śro Kwi 25, 2018 3:24 pm

Jako iż jeżdżę Alfa Romeo 159 to części kupuje w Moto Akuki, mają oryginalne części Alfa Romeo. Do tego naprawdę pomocna obsługa która potrafi doradzić.
TomekCz

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 11:49 am

Postprzez milkaa » Nie Kwi 29, 2018 8:22 pm

Ja też staram się zawsze kupować tylko oryginalne części, najlepiej w autoryzowanych serwisach. A gdzie najczęściej kupujecie wszelkiego rodzaju gadżety do auta Mam tu na myśli np bagażniki rowerowe, luusterka itd. Wpadła mi ostatnio w oko oferta sklepu https://www.motoautko.pl/pol_m_Akcesoria-samochodowe_Gadzety-samochodowe_Oslony-przeciwsloneczne-9656.html. Duży wybór, przystępne ceny. Czy ktoś z Was miał już okazję robić tam zakupy i podzieli się opinią ?
milkaa

Dołączenie: Pią Sty 26, 2018 7:01 pm

Postprzez bierendaa » Pon Kwi 30, 2018 8:30 am

Na całe szczęście naprawy nie zdarzają mi się często, ale jak już zdarzają to konkretne:P Ostatnio zamawiałam cały wydech ze stronki http://enduro7.pl/sklep/ Zastanawiałam się nad oryginalnymi OEM ale w końcu postawiłam na zamienniki. W sumie jest to to samo. A i tak już pewnie sporo zapłacę za mechanika
bierendaa

Dołączenie: Pią Gru 29, 2017 5:36 pm

Postprzez Olaprima » Pon Maj 07, 2018 7:16 pm

Chciałabym zasięgnąć informacji w sprawie zamawiania wiązek kablowych do samochodów oraz innych części. Jestem właścicielką zakładu mechanicznego i muszę złożyć większe zamówienie. Na stronie tego producenta http://mciproduction.pl/wiazki-dla-przemyslu/ widać bardzo dużą ofertę kabli różnego zastosowania. Czy uważacie, że dobrym rozwiązaniem jest kupienie właśnie u nich? Może składaliście kiedyś już takie zamówienie przez internet? Ja się raczej zdecyduję.
Olaprima

Dołączenie: Pon Maj 07, 2018 7:06 pm

Postprzez _anex » Czw Maj 10, 2018 11:00 am

posiadam 3 ciągniki marki ursus, w razie awarii sam staram się wymienić części, tutaj zakupuje elementy https://www.twojazagroda.pl/pl/c/c-360/58 mają duży wybór i bardzo dobre ceny
_anex

Dołączenie: Śro Paź 25, 2017 8:47 pm

Postprzez Dominik948 » Pon Maj 14, 2018 3:18 pm

Zajrze czy mają części oe delphi do fordzika bo też kupuje do swojego na necie a mam sprawdzone że tamte dłużej wytrzymują a cena przyzwoita.
Dominik948

Dołączenie: Sob Cze 03, 2017 6:54 pm

Postprzez krzyswlkp » Wto Maj 22, 2018 5:46 pm

Bombowy pomysł na podarunek, to podstawa. Myślałam dużo nad estetycznym prezentem, i wreszcie wypatrzyłem markę, która ma atrakcyjne produkty dla facetów i nie tylko. W owym sklepie można nabyć np. zaczep do smartphona, bądź torbę podręczną do samochodu. Wszystko to w bardzo przystępnych cenach, i ponadto szybka realizacja zlecenia. Uprzejmie polecam firmę Moto-obroty
krzyswlkp

Dołączenie: Czw Mar 15, 2018 4:28 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości