Zaniżone szkody - samochod zastepczy

Zaniżone szkody - samochod zastepczy

Postprzez zwycczzaj » Wto Lut 23, 2016 5:36 pm

Szukałem ciekawych ofert ubezpieczycieli i wpadłem na ofertęzaniżony kosztorys i zastanawiam się czy z niej nie skorzystać, co o niej sądzicie ? Różne sytuacje chodzą po ludziach a gwarancja dostarczenia samochodu w razie wypadku bardzo wpływa na ich korzyść !
zwycczzaj

Dołączenie: Śro Paź 23, 2013 12:13 am

Re: Zaniżone szkody - samochod zastepczy

Postprzez mania » Wto Mar 01, 2016 12:11 pm

Rozumiem, że to gwarancja dostarczenia samochodu w ramach AC. Bo przecież przysługuje Ci auto zastępcze z OC sprawcy, gdy Ty nim nie jesteś. Zobacz http://szkodypowypadkowe.pl/samochody-zastepcze Po co więc płacić za to dodatkowo? Takie to dziwne... No ale oczywiście, jak kogoś stać, to może sobie takie coś wykupić
mania

Dołączenie: Czw Wrz 24, 2015 12:34 pm

Postprzez marttyniakkk » Wto Mar 01, 2016 5:38 pm

Co zrobić w przypadku wypadku samochodowego ? Z jakim ubezpieczycielem najlepiej podpisać umowę? Ostatnio skorzystałem z oferty PZU kiedy przysługuje auto zastępcze i jestem mega zadowolony z jej ceny jak i jakości ich usług które stoją na najwyższym poziomie !
marttyniakkk

Dołączenie: Czw Lis 21, 2013 5:19 pm

Postprzez Peresge » Pią Mar 18, 2016 1:31 pm

No niestety zdarza się, że poszkodowanym zostaje wypłacone zaniżone odszkodowanie. Polecam artykuły na ten temat, bo nie wszyscy wiedzą, że przed takimi praktykami można się skutecznie bronić. Pozdrawiam!
Peresge

Dołączenie: Pią Mar 18, 2016 1:27 pm

Postprzez Yerrysho » Czw Mar 24, 2016 12:41 pm

Po wypadku przysługuje nam np. odszkodowanie z OC sprawcy, prawo do pojazdu zastępczego - wszystko zależy od warunków w naszej polisie ubezpieczeniowej. Ja mam AC, więc po stłuczce nie miałem problemów z lawetą i autem zastępczym. Pozdrawiam
Yerrysho

Dołączenie: Czw Mar 24, 2016 11:28 am

Postprzez LukaszDRB » Śro Sie 03, 2016 1:56 pm

Dokładnie tak.
Osoby zainteresowane pomocą w uzyskaniu wysokiego odszkodowania z OC sprawcy proszę o kontakt pod numerem 536411777. Łukasz
LukaszDRB

Dołączenie: Śro Sie 03, 2016 1:53 pm

Postprzez Alear » Pią Wrz 02, 2016 11:44 am

Ja polecam korzystać z ofert samochodów zastępczych jakie oferuje ubezpieczyciel z oc sprawcy. Przede wszystkim, że otrzymujemy takie auto całkiem za darmo. Należy nam się ono i powinniśmy być tego świadomi, że mamy takie prawa. Polecam firmy, które się w tym właśnie specjalizują.
Alear

Dołączenie: Wto Lip 12, 2016 10:20 am

Postprzez aruna » Pią Lis 17, 2017 1:07 pm

Taką opcję auta zastępczego proponuje między innymi mtu24. Wprawdzie nie korzystałem z niej jeszcze i mam nadzieję, że nie będę musiał :D , jednakże jestem zadowolony z dotychczasowej obsługi tego ubezpieczyciela. Są uczciwi i rzetelni, bez większego problemu mogą wyjaśnić wątpliwości klientowi, a u poprzedniego ubezpieczyciela miałem z tym problem. Poza tym proponują relatywnie niską składkę, jakbyście byli zainteresowani, to polecam tę stronę - https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość