Auto zastępcze kiedy przysługuje ?

Auto zastępcze kiedy przysługuje ?

Postprzez meinne44 » Czw Lut 04, 2016 5:36 pm

Masz podpisaną umowę z ubezpieczycielem lub chciałbyś podpisać i nie wiesz kiedy przysługuje auto zastępcze? Firma ubezpieczeniowa dokładnie wyjaśnia w swoich umowach wszystkie możliwości, zajrzyj na ten portal i dowiedz się szczegółów.
meinne44

Dołączenie: Śro Paź 23, 2013 12:16 am

Re: Auto zastępcze kiedy przysługuje ?

Postprzez panorama » Sob Lut 06, 2016 6:48 pm

Skoro firma ubezpieczeniowa to wyjaśni to co za problem?
panorama

Dołączenie: Pon Gru 22, 2014 4:49 pm

Postprzez rtcars » Nie Lut 14, 2016 1:02 pm

Firmy ubezpieczeniowe robią co moga żeby nie oddać pieniędzy za wynajem samochodu zastępczego
rtcars

Dołączenie: Nie Lut 14, 2016 1:00 pm

Postprzez lakome82 » Wto Wrz 26, 2017 2:39 pm

Zastanawiam się nad kupnem nowego samochodu i nie wiem co wybrać. Bardzo podoba mi się honda. Czy uważacie, że będzie to dobry samochód rodzinny? Może macie jakieś inne propozycje co do kupna samochodu? Ostatnio widziałem ofertę w salonie honda puławska na samochody zastępcze na czas przeglądu czy naprawdy, tak samo dobra opcja jak właśnie to was interesuje !
lakome82

Dołączenie: Wto Wrz 26, 2017 10:16 am

Postprzez aruna » Śro Paź 04, 2017 11:49 am

na takie auto można liczyć na przykład w razie wypadku czy awarii auta. Mi się niestety zdarzył taki przypadek jakieś pół roku temu . Było to tak, że pod Elblągiem, na prostej drodze, jechałem sobie z rodzinką. Niestety, wówczas padał deszcz i nie wiem, co strzeliło do głowy kierowcy przede mną, że postanowił nagle przepuścić jadący z boku kombajn. W efekcie się nie wyrobiłem, szklanka na drodze zrobiła swoje i uderzyłem w tył auta. Na szczęście byłem wcześniej ubezpieczony w Gothaerze - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-auto-assistance-plus i mogłem liczyć właśnie na auto zastępcze. Fajna sprawa, bo jednak holowanie zniszczonego auta to jedno, a do domu czymś trzeba dotrzeć. W ogóle jestem już kilka lat ubezpieczony w Gotaherze i uważam, że to jedna z lepszych firm na rynku. Profesjonalnie podchodząca do klienta i wyjaśniająca wszelkie wątpliwości bez zbędnego, korporacyjnego bełkotu. Takich firm naprawdę mało jest już na rynku, a jako że jestem ich stałym klientem od kilku lat, to mogę liczyć na wysokie zniżki, zarówno przy oc , jak i dodatkowych polisach.
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez luiza » Pon Paź 16, 2017 11:34 pm

Musisz skontaktować się z kimś kto się na tym zna. Myślę, ze w centrum wynajmu aut z OC sprawcy - http://intercars24.pl/autozastepcze/ Mogą ci pomoc. Mozesz wynajc samochod po wypadku albo gdy coś się w nim zepsuje. Poczytaj sobie na ten temat.
luiza

Dołączenie: Śro Wrz 27, 2017 1:24 pm

Postprzez Norra » Pią Paź 20, 2017 8:00 pm

Ciekawe opcje z tym samochodem zastępczym, warto skorzystać.
Norra

Dołączenie: Pon Paź 16, 2017 12:37 pm

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość