Nowy czy używany?

Re: Nowy czy używany?

Postprzez kot_czerwony » Śro Cze 21, 2017 10:36 am

Nowy czy używany to akurat drugorzędne zagadnienie. Dla mnie ważniejsza jest marka. Na przykład na francuskie wozy, typu citroen czy peugeot, trzeba uważać, bo tylna belka, o której więcej przeczytacie na szmytek.pl/tylna-belka-co-to-jest/ jest w nich wyjątkowo awaryjna.
kot_czerwony

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 1:26 pm

Postprzez wiolka » Czw Cze 22, 2017 11:24 am

Też rozważam zakup samochodu i przyznam, że kusiło mnie sprowadzenie auta z Niemiec, ale po zastanowieniu się i skonsultowaniu tego pomysłu z innymi, doszłam do wniosku, że za bardzo się to nie opłaca. Dochodzi sporo kosztów, które trzeba ponieść, a auto tak czy owak jest przecież używane i nie ma żadnej gwarancji, że będzie się dobrze sprawowało ;) Znajomy polecił mi, żebym zajrzała tutaj: http://www.master1.pl/o-nas/ i rzeczywiście wydaje mi się, że to całkiem korzystna i nieco bezpieczniejsza opcja.
Awatar użytkownika
wiolka

Dołączenie: Wto Lip 12, 2016 4:26 pm

Postprzez aruna » Pon Cze 26, 2017 11:03 am

Według mnie najlepszym wyborem są samochody używane, takie które mają kilka lat, ale nie są jakiś szrotem. Jak kupowałem samochód, to unikałem aut prosto z salonu, bo już w pierwszym roku użytkowania poważnie tracą one na wartości. Zdecydowałem się na zakup 6-letniej skody i absolutnie nie żałuję swojej decyzji. Mogę Wam jeszcze doradzić, że warto starać się o kredyt samochodowy w bankach. Ja na przykład wziąłem kredyt w santanderze - https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-samochodowe/kredyt-samochodowy,1.html i jestem zadowolony.
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez Weki » Sob Lip 01, 2017 8:12 pm

Pewnie, że nowy- ja nie kupuję kota w worku . A tak serio to według mnie warto kupić nowy samochód bo wyposażenie możemy dobrać do swoich potrzeb. Ja aktualnie zastanawiam się nad zakupem Mazda MX-5 , która jest niezwykle sportowym samochodem jednak własnie na czymś takim mi zależy. Znajomi ją mają i są zadowoleni co przemawia na ja korzyść podwójnie :) Ostatnio tez przeczytałam , że ma on bardzo precyzyjny układ kierowniczy. Dzięki nowemu elektrohydraulicznemu wspomaganiu układu kierowniczego z podwójną listwą zębatą (DP-EPAS) zapewnia szybką i bezpośrednią reakcję na działania kierowcy.Według mnie jest to bardzo istotne
Weki

Dołączenie: Nie Wrz 25, 2016 2:30 pm

Postprzez netkas » Pon Lip 03, 2017 5:13 pm

Nowy samochód jest o wiele lepszy z racji na to, że dostajemy zazwyczaj do niego gwarancję
netkas

Dołączenie: Pią Cze 30, 2017 5:20 pm

Postprzez muniek11 » Czw Lip 06, 2017 9:33 am

Kupowałem ostatnio części do mojego BMW i polecam sklep www.xbmw.pl
Nowe i co najważniejsze oryginalne części do wszystkich modeli BMW, szybka dostawa, dobre ceny.
muniek11

Dołączenie: Śro Maj 31, 2017 10:05 am

Postprzez matdaleka » Wto Lip 11, 2017 3:15 pm

Szczerze mowiac, to wszystko zalezy od tego, na co mozemy sobie pozwolić... Wiadomo, nowy dluzej nam posłuży, ale jesli trzeba wybierać, to oczywiście lepszy używany niż żadny :)
matdaleka

Dołączenie: Wto Lip 11, 2017 3:12 pm

Postprzez remik » Śro Lip 12, 2017 11:17 am

To chyba odwieczne pytanie przy zakupie auta, prawda jest taka że obie te opcję mająplusy i minusy. Ja raczej wybieram auta używane ze względu na cenę to jest u mnie czynnikiem dość ważnym. W salonach takich jak np. ten http://noweuzywane.eu/samochody_uzywane/ można zakupić suta w rozsądnych cenach ze sprawdzoną historią.
remik

Dołączenie: Śro Wrz 10, 2014 1:48 pm

Postprzez asia90 » Wto Lip 25, 2017 12:20 pm

Również brałbym nowy, tylko nie sugeruj się ofertami kredytowymi z tego, co jest wyżej. Uważam, że www.credy24.pl/ ma o wiele lepszy sposób działania. Poczytaj sobie o porównywarkach kredytów, dzięki nim nie kupisz syfu, bo zrozumiesz, że kredyt nie będzie Cię wiele kosztował.
eee
asia90

Dołączenie: Pon Lut 06, 2017 4:49 am

Postprzez mateusz » Wto Lip 25, 2017 8:43 pm

Wszystko zalezy od kapitalu.
mateusz

Dołączenie: Wto Lip 25, 2017 8:42 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość