Nowy czy używany?

Re: Nowy czy używany?

Postprzez muniek11 » Śro Sie 23, 2017 9:39 am

xBMW.pl sklep z nowymi oryginalnymi częściami do wszystkich modeli BMW - polecam.
www.xbmw.pl
muniek11

Dołączenie: Śro Maj 31, 2017 10:05 am

Postprzez paluszek » Wto Sie 29, 2017 9:42 am

To zależy jaki masz budżet, jakie wymagania. Można kupić nowe auto i wtedy masz spokój a możesz kupić używane i liczyć się z tym że czasami trzeba będzie coś wymienić. Przy używanych warto podjechać do mechanika sprawdzić czy nie kupuje się kota w worku. Ja polecam tego: http://fastserv.pl
paluszek

Dołączenie: Wto Sie 29, 2017 9:35 am

Postprzez Ali55 » Czw Sie 31, 2017 12:16 pm

Twoje auto jest na przeglądzie a potrzebujesz samochodu, ponieważ masz daleko do pracy? Nie martw się Autoplaza oferuje autoryzowany dealer ford na czas przeglądu i to nawet na godziny. Możesz wypożyczyć samochód i nie martwić się dojazdami do pracy!
Ali55

Dołączenie: Pon Sie 28, 2017 9:43 am

Postprzez malami » Czw Wrz 07, 2017 1:10 pm

To czy nowy czy używany zależy wyłącznie od zasobności portfela ale w każdym aucie na pewno warto montować zestaw optima w polecanym warsztacie, to ogromna oszczędność kosztów paliwa, tu http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci można to bardzo łatwo obliczyć
malami

Dołączenie: Pią Lip 22, 2016 10:05 am

Postprzez kot_czerwony » Pią Wrz 22, 2017 12:28 pm

Używany, jeśli jest w dobrym stanie, nie jest złym rozwiązaniem. Chociaż niektóre części, wiadomo, będą wyeksploatowane. Dotyczy zwłaszcza aut francuskich, w których tylna belka lubi szwankować. Dlatego na przykład serwis tylnej belki citroena berlingo warto sprawdzić na wymianatylnejbelki.pl/cena-naprawy-belki/naprawa-tylnej-belki-citroen/cennik-napraw-tylnych-belek-modelu-citroen-berlingo/ już wcześniej.
kot_czerwony

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 1:26 pm

Postprzez aruna » Pią Wrz 29, 2017 3:47 pm

ja za to idę pod prąd panującym trendom i jestem zdecydowanym, zdeklarowanym zwolennikiem używanych aut. Nie wiem, skąd ten Polaków pęd do aut "salonowych", może w ten sposób nadrabiamy zaległości po komunizmie. A przecież nie odkryję Ameryki, jak stwierdzę, że auto prosto z salonu zaraz po wyjeździe na drogę szybko traci na wartości. Dlatego jeżdżę 10-letnią toyotą (rok temu kupiona) i jestem zadowolony. Korzystając z okazji chciałem się Was przy okazji podpytać o ubezpieczenia, bo na tym blogu - http://www.info-ubezpieczenia.pl/ wyczytałem, że szykuje się kolejna podwyżka oc. Coś,ktoś słyszał?
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez wawa111 » Wto Paź 17, 2017 2:50 pm

Ciekawy artykuł właśnie na ten temat znajdziecie tutaj http://sprawdzoneauto.com.pl/2017/09/04 ... owac-auta/ w sumie warto znać te informację aby szukać samochodów we właściwych miejscach.
wawa111

Dołączenie: Pon Sty 27, 2014 5:18 pm

Postprzez serwus » Pią Paź 20, 2017 9:05 am

Teraz nową Toyote kupisz do 50 tyś. i jeżdzisz przez 5 lat bezawaryjnie. Kup używany to zobaczysz jak kasa leci
serwus

Dołączenie: Pią Paź 20, 2017 8:57 am

Postprzez Sylwianaa » Wto Paź 24, 2017 10:42 pm

Moze dobra opcja byc zakup auta nowego, ale uzywanego. Sa w Polsce salony samochodowe, np Bawaria Motors BMW (w 4 miastach na terenie Polski), ktore oferuja auta kilkuletnie - uzywane - ale serwisowane w ASO, zakupione u nich w salonie - z pelna dokumentacja, przebiegiem itp. Moze byc to dobra opcja na zakup uzywanego auta - bezpiecznie i taniej , niz nowego.
Sylwianaa

Dołączenie: Pią Lut 19, 2016 1:25 pm

Postprzez baszo » Pon Lis 06, 2017 3:09 pm

A dla wszystkich fanów motoryzacji polecam zajrzeć na www.autofelgi.biz.pl jest duzo fajnych artykulow np. o pielegnacji felg aluminiowych i tak dalej. Mi te informacje bardzo, bardzo pomogly :)
baszo

Dołączenie: Pon Lis 06, 2017 3:07 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Daniel23 oraz 2 gości