Nowy czy używany?

Nowy czy używany?

Postprzez angelikaszybka » Pią Sie 28, 2015 11:29 am

Hej,
Zastanawiam się nad zmianą auta.
Lepiej kupić nowy z segmentu niżej czy używany z segmentu wyżej?
angelikaszybka

Re: Nowy czy używany?

Postprzez ustronnemiejsce » Śro Wrz 02, 2015 3:45 pm

A o jakich segmentach mówimy ?
Awatar użytkownika
ustronnemiejsce

Dołączenie: Pon Sie 24, 2015 4:53 pm
Miejscowość: Gdańsk

Postprzez pepitka » Czw Wrz 03, 2015 10:56 am

Moim zdaniem lepiej kupić używane auto na Sprzedajemy.pl. Samochody szybko tracą na wartości. Na wspomnianym portalu znajdziesz ich wiele, każdej marki. Sprzedajemy.pl w przeciwieństwie do innych stron tego typu jest bezpłatny, więc i sprzedawać się tam opłaca.
pepitka

Dołączenie: Wto Lut 24, 2015 10:56 am

Postprzez Sezamka » Nie Wrz 06, 2015 7:58 pm

Moim zdaniem najważniejszym aspektem jest to czy samochód jest zadbany. Sama używam quick detailer i inne produkty K2, więc wiem na co zwrócić uwagę. Jeśli poprzedni właściciel wie jak i jakimi środkami czyścić samochód to później jest to widoczne i procentuje przy sprzedaży.
Sezamka

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 2:00 pm

Postprzez szocik » Pon Wrz 14, 2015 6:47 pm

zdecydowanie polecam używane samochody. Po co kupować nowe? tyle kasy wydajemy na nie a za parę lat są połowę tego co wydaliśmy warte ; )
szocik

Dołączenie: Pon Wrz 14, 2015 6:45 pm

Postprzez Jubonda » Wto Wrz 15, 2015 2:25 am

Wzięłabym w leasing jakieś fajne auto, ale takie, które nie zrujnuje mojego portfela. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad ich firmą http://www.rl.com.pl Mam już dosyć mojego gruchota...
Jubonda

Dołączenie: Wto Wrz 01, 2015 1:01 pm

Postprzez Bumcyk » Pon Paź 12, 2015 7:05 pm

Dokładnie popieram weź nowe auto w leasing :) To jest najlepsza opcja, jeśli nie masz wystarczającej gotówki, a chcesz mieć dobre nowe auto :) Polecam zapoznać się np. z ofertą leasingu w http://www.cls.pl/leasing_samochodowy :)
Bumcyk

Dołączenie: Sob Lis 15, 2014 6:17 pm

Postprzez obywatel » Pią Lis 27, 2015 2:46 pm

szocik napisał:
zdecydowanie polecam używane samochody. Po co kupować nowe? tyle kasy wydajemy na nie a za parę lat są połowę tego co wydaliśmy warte ; )

Nie można się nie zgodzić. W mojej rodzinie nie zarabiamy wiele, dlatego kupiliśmy używany. Silnik zdrowy, usunęliśmy wgniecenia w Katowicach, karoseria po polerce, w środku tapicerka po praniu. Zawiesiłem zapachową choinkę new car i jak nowy :D Żartuję oczywiście, ale kogo nie stać na nowy, musi sobie radzić.
obywatel

Dołączenie: Pon Wrz 28, 2015 11:08 am

Postprzez Czerepah » Wto Lut 09, 2016 2:29 pm

Z używanymi mówi się że Niemiec płakał jak sprzedawał :D pytanie tylko czy ze szczęścia czy smutku. Obstawiam to pierwsze. Nigdy nie wiadomo jaką historię tak na prawdę miało auto z drugiej ręki. Dlatego wolę już sobie kupić nowe auto. Na razie to w sferze moich marzeń ale może kiedyś będzie mnie stać na lexusa http://www.moc-hybrydy.pl/ Hybryda to przyszłość i bardzo jestem ciekaw jak takie autko się prowadzi :) Może jest tutaj jakiś szczęściarz który pochwali się wrażeniami ? :)
Czerepah

Dołączenie: Wto Lut 02, 2016 3:49 pm

Postprzez trrennda » Pon Lut 22, 2016 2:01 pm

Ja również poleciłbym nowy samochód w leasingu, właśnie taki kupiłem
trrennda

Dołączenie: Pon Lut 22, 2016 1:47 pm

Następna

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość