Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Re: Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Postprzez Michallo » Pią Maj 27, 2016 12:33 pm

Ja ze swej strony polecam wypożyczalnię samochodów Halorent.pl Gdańsk, Gdynia. Mają spory wybór samochodów w atrakcyjnych cenach. Na stronie znajduje się prosty formularz online i panel zarządzania rezerwacją.
Michallo

Dołączenie: Pią Maj 27, 2016 12:30 pm

Postprzez jackwelss39 » Pon Lip 17, 2017 7:40 am

Jakbyście tak szukali czegoś w Poznaniu na wynajem aut krótkoterminowy to polecam wam wypożyczalnie FatCar. Tak patrzyłem na oferty, które wysyłacie i ma ona bardzo podobne warunki a nawet od niejednej lepsze :) Możecie już od 55zł za dzien wynająć sobie samochód, np. na wycieczke rodzinną. Rezerwujecie przez internet, auto mogą wam podstawić w dowolnie wybrane miejsce. Pełna wygoda.
jackwelss39

Dołączenie: Wto Mar 14, 2017 7:10 pm

Postprzez aruna » Czw Lip 20, 2017 10:36 am

ja też polecam Halorent - mój szef wypożyczył dla mnie u nich osobówkę, gdy udałem się na trzytygodniową delegację do Gdańska. Przy okazji ,jako że temat dotyczy wypożyczalni aut, chciałem się Was zapytać o dobrą firmę użyczającą auta w okolicach Warszawy. Jakiś czas temu postanowiłem pójść na "swoje", założyłem własną działalność i potrzebny jest mi samochód służbowy. Nie chcę jednak kupować auta, wolę wynająć na przykład na rok. Znalazłem na razie tę firmę - http://www.best-rent.pl/wynajem-dlugoterminowy-warszawa-samochodu. Może Wy jeszcze znacie jakieś inne?
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez crazee » Czw Wrz 07, 2017 2:34 pm

A ja zawsze wypożyczam autko bez kaucji :D taka fajna wypożyczalnia jest w Warszawie, a nazywa się https://start.rent/. To bardzo ułatwia sprawę no i jest też atrakcyjne finansowo.
crazee

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 1:22 pm

Poprzednia

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość