Części samochodowe na allegro?

Re: Części samochodowe na allegro?

Postprzez IrenaKoza » Czw Cze 28, 2018 12:52 pm

Ja też nie jestem zwolenniczką kupowania części przez internet. Wolę skorzystać ze sklepów internetowych, przynajmniej wtedy mam pewność, że dostanę to, co zamawiałam. Ostatnio kupiłam sobie przyczepkę samochodową, musiałam więc znaleźć sklep, który oferuje do niej części. Sprawdźcie sobie sklep Protrailer24.com. Kupiłam tam gniazdo przyczepy 7 pin i przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko. Polecam!
IrenaKoza

Dołączenie: Czw Cze 29, 2017 1:04 pm

Postprzez obywatel » Sob Cze 30, 2018 8:51 am

Używane to nawet często zdarza się zamawiać.
obywatel

Dołączenie: Pon Wrz 28, 2015 11:08 am

Postprzez Dzennika5 » Pon Lip 02, 2018 7:01 am

Musicie też dokładnie wiedzieć co dokładnie musicie zamówić. W pierwszej kolejności poradzcie się dobrego mechanika, najlepiej niech on wam w sumie zamówi, pewnie wie skąd najlepiej zamawiać :) A co do takich rzeczy których nie możecie źle zrobić to w sklepie http://unital.com.pl/oferta/produkty-3d-doming/ możecie zamówić spersonalizowane ramki do tablic rejestracyjnych oraz wypukłe naklejki 3D doming, oczywiście też do zastosowania w samochodach i motocyklach
Dzennika5

Dołączenie: Śro Cze 14, 2017 12:57 pm

Postprzez Peregrin » Wto Lip 24, 2018 8:41 am

Czasami nie ma potrzeby kupowania nowej części, bo jak najbardziej możliwa jest choćby regeneracja poszczególnych elementów całej elektroniki samochodowej, czy innych układów. Dzisiaj gdy w grę wchodzi auto elektronika, to na pewno warto postawić na sprawdzonych fachowców.

;)
Awatar użytkownika
Peregrin

Dołączenie: Śro Sie 23, 2017 11:36 am
Miejscowość: Ustroń

Postprzez janekre » Sob Lip 28, 2018 3:00 pm

Mi zdarzyło się kupić klamki przez Allegro
janekre

Dołączenie: Sob Lip 28, 2018 2:58 pm

Postprzez szramek » Sob Lip 28, 2018 4:03 pm

zamawialem części od kontahenta z niemiec, kuriera zamawiałem sam bo zależało mi by to był tani kurier za granicę . Możesz to zrobć online korzystac z usług pośredników bo oni mają dużo lepsze warunki przewozowe. Kurier zabiera paczkę z miejsca docelowego na drugi dzień.
szramek

Dołączenie: Czw Maj 19, 2016 11:29 pm

Postprzez Melaska » Pon Lip 30, 2018 2:08 pm

Na allegro można wiele rzeczy bardzo tanio znaleźć i wygodni filtrować właśnie według ceny :) Jednak ja i tak wszystko mojemu mechanikowi powierzam, zakupy części również. Teraz interesuja się fajną akcją serwisową https://akcjaserwisowa.pl/akcjalato2018 od Forda. Mam zamiar wyjechać na długie wakacje, więc takie sprawdzenie samochodu na pewno bardzo dobrze mu zrobi
Melaska

Dołączenie: Nie Kwi 29, 2018 10:32 am

Postprzez uleczka33 » Pon Sie 20, 2018 3:47 pm

Ja wszystko kupuję online, nawet części samochodowe. Niestety teraz nie pamiętam w jakim konkretnie sklepie robiłam ostatnio zakupy. Natomiast z czystym sercem mogę wam polecić sklep motoautko.pl - mają tam szeroki asortyment, ceny bardzo przystępne. Ja zamierzam kupić sobie ten bagażnik https://www.motoautko.pl/pol_m_Bagaznik ... -9738.html na rower.
uleczka33

Dołączenie: Pon Paź 09, 2017 4:50 pm

Postprzez Dominik948 » Wto Sie 21, 2018 10:15 am

Ludzie na allegro płacą prowizje od każdej sprzedaży więc niekoniecznie mają tam najtaniej. Ostatnio jak mi była potrzebna cewka zapłonowa delphi to wrzuciłem nazwe w google i patrzyłem kto ma najtaniej z dostawą.
Dominik948

Dołączenie: Sob Cze 03, 2017 6:54 pm

Postprzez lanadel5 » Śro Sie 22, 2018 12:57 pm

Trzeba na pewno miec tez dobrego mechanika, ktory bedzie nam naprawial samochod. Wtedy bedziemy miec sprawdzone czesci. Wiem, ze tutaj https://frosttruckserwis.pl/ mozna znalezc dobry serwis takze samochodow ciezarowych.
lanadel5

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 5:45 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości