jak to zoptymalizować?

jak to zoptymalizować?

Postprzez nikom » Wto Mar 22, 2016 5:08 pm

Nie znam się za bardzo jeszcze na temacie optymalizacji konwersji jeśli chodzi o zwiększenie dochodów ze strony. Ostatnio czytałem o tym http://www.conversion.pl/pl/optymalizacja-konwersji/ i tak się zastanawiam jakie działania podjąć aby przy obecnym ruchu jednak zwiększyć dochody mojej sprzedaży w sklepie online. Jak wy z tego wychodzicie?
nikom

Dołączenie: Wto Mar 22, 2016 5:02 pm

Re: jak to zoptymalizować?

Postprzez Tkczyk » Czw Maj 19, 2016 8:44 am

Wydaje mi się że najlepiej jest poeksperymentować z wyglądem samego sklepu i łatwością robienia zakupów, np zakupy bez rejestracji gdzie potwierdzał byś zamówienie telefonem.
Tkczyk

Dołączenie: Czw Maj 19, 2016 8:42 am

Postprzez Astiori » Pią Lut 24, 2017 2:40 pm

Dla sklepów internetowych dobrym sposobem na powiększenie sprzedaży jest social media i kampanie.
Astiori

Dołączenie: Pią Lut 24, 2017 2:17 pm
Miejscowość: Lublin

Postprzez Bastiusz » Czw Mar 02, 2017 4:01 pm

Musisz pozyskać ruch z grupy tematycznej z jakiej produkty sprzedajesz.
Bastiusz

Dołączenie: Czw Mar 02, 2017 3:50 pm

Postprzez Monika558 » Pon Lis 13, 2017 4:40 pm

Bardzo ciekawy artykuł na ten temat znalazłam na stronie: http://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-pu ... ja,95.html. Jego autor pisze, że na wartość współczynnika konwersji w dużej mierze wpływają oferowane produkty, walory estetyczne serwisu, intuicyjność obsługi i dobry układ strony. To tylko jedne z najbardziej podstawowych elementów, więcej możesz przeczytać w w/w materiale. :)
Monika558

Dołączenie: Wto Wrz 19, 2017 1:17 pm

Postprzez strowiq » Czw Lis 16, 2017 12:42 pm

Najwazniejsze, zeby byla jasno okreslona sciezka zakupowa (jesli zakup ma byc konwersją). Juz na stronie startowej dobrze, jeśli jest komunikat o tym gdzie przejsc do oferty, w dodatku dzisiaj popualrne sa strony stworzone w oparciu o minimalna ilośc treści, by za bardzo nie rozpraszała ;)
strowiq

Dołączenie: Śro Lis 08, 2017 1:54 pm

Powróć do Komputery / Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości