Jak wybrać dobry laptop?

Jak wybrać dobry laptop?

Postprzez krummak44 » Czw Maj 14, 2015 1:40 pm

Jaki laptop w dzisiejszych czasach jest najlepszy ? Jak najlepiej wybrać dobry laptop ? Poczytajcie w poradniku http://www.zporadnika.pl/ jak wybrać dobry laptop pod siebie !
krummak44

Dołączenie: Czw Maj 14, 2015 1:23 pm

Re: Jak wybrać dobry laptop?

Postprzez panorama » Czw Lip 16, 2015 11:34 am

Lenovo ma dobre :)
panorama

Dołączenie: Pon Gru 22, 2014 4:49 pm

Postprzez pliszka » Pią Lip 17, 2015 8:25 am

Lenovo i Asus, jak wybierasz komputer to patrzysz na dysk twardy, pamięć RAM i jak lubisz gry to na kartę graficzną.
pliszka

Postprzez Brenon » Czw Lip 23, 2015 7:31 pm

Dysk twardy jest najmniej ważną rzeczą... Co z procesorem? :P Mnie interesuje jakiś dobry laptop firmy Lenovo. Ma ktoś może jakiś przez siebie sprawdzony model. Oczywiście z tych nowszych modeli ;)

Pozdrawiam
Brenon

Dołączenie: Czw Lip 23, 2015 7:16 pm

Postprzez chanandlerBong » Czw Lip 23, 2015 11:38 pm

polecam poczytać sobie jakieś zestawienia, najlepiej na sprawdzonych portalach, po pierwsze zwrócą Twoją uwagę na wszystkie plusy i minusy sprzęty a po drugie na pewno dowiesz się jakie modele zawierają to czego szukasz :) ja ostatnio kupowałem, z tym, że nie do gier, a do normalnego użytkowania i czytałem na stronie sklepu ze sprzętem z czym się co je :) Tobie mogę polecić chociażby taki artykuł http://www.mediamarkt.pl/mobilne-granie-na-najwyzszych-obrotach-wybieramy-laptop-dla-graczy,n-703 :)
chanandlerBong

Dołączenie: Czw Lip 23, 2015 11:30 pm

Postprzez kruppssa » Pią Lip 31, 2015 5:49 pm

niezły ten poradnik, ostatnio pomógł mi wybrać komputer !
kruppssa

Postprzez laptopman » Nie Sie 30, 2015 9:31 pm

Pytanie niby proste, ale odpowiedź już taka szybka i prosta nie jest. Trzeba zadać sobie kilka dodatkowych pytań aby wybrać dobrego laptopa dla Siebie, np. Do czego będzie służył? Jaka wielkość ekranu? Czy laptop ma mieć Windows w cenie? Czy będziemy grali w gry i jakie to gry? Zależy nam bardziej na mobilności, długości pracy na baterii czy może na wydajności? Do jakiej kwoty szukamy laptopa?

Dla osób szukających laptopa i mających mało czasu aby odpowiedzieć sobie na te wszystkie pytania proponuję zobaczyć Ranking polecanych najlepszych laptopów - podzielony jest na kategorie do domu, do gier, mobilne.

http://www.wybieramlaptopa.pl/ranking-najlepszych-laptopow

Zakresów cenowych również jest kilka - do 2000zł, do 2500zł, do 3000zł, do 3500zł, do 4500zł.
laptopman

Dołączenie: Nie Sie 30, 2015 9:22 pm

Postprzez Topek20 » Śro Wrz 02, 2015 12:36 pm

zależy, jak do pracy to każdy laptop jest dobry, jak do gier to tylko pc, jak chcesz na nim pracować to nic mocnego ci nie jest potrzebne przecież
Topek20

Postprzez ustronnemiejsce » Śro Wrz 02, 2015 3:46 pm

Panorama dobrze mowi. Lenovo są spoko.
Awatar użytkownika
ustronnemiejsce

Dołączenie: Pon Sie 24, 2015 4:53 pm
Miejscowość: Gdańsk

Postprzez madziapolska130 » Czw Wrz 03, 2015 8:55 am

Pamiętaj aby przy zakupie zwrócić uwage nie tylko na producenta ale użyte w nim podzespoły. W wielu przypadkach montowane sa kiepskie procesory i karty graficzne. Najlepiej bedzie jak zapytasz sprzedawce.
madziapolska130

Następna

Powróć do Komputery / Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość