Jak wystawiacie faktury?

Jak wystawiacie faktury?

Postprzez rmaciekr » Wto Paź 31, 2017 5:16 pm

Cześć!

Interesuje mnie dobry, najlepiej darmowy program do wystawiania faktur. Z tego co mi wiadomo, niektóre biura rachunkowe online posiadają w swojej ofercie tego typu programy. Faktycznie są tak proste w obsłudze, jak pisze się o nich w internecie? Będę wdzięczny za odpowiedź. Moje aktualnie oprogramowanie zdecydowanie jest zbyt mało intuicyjne.
rmaciekr

Dołączenie: Wto Paź 31, 2017 5:05 pm

Re: Jak wystawiacie faktury?

Postprzez panorama » Pon Lis 06, 2017 2:21 pm

Jest kilka takich intuicyjnych programów do wystawiania faktur.
panorama

Dołączenie: Pon Gru 22, 2014 4:49 pm

Postprzez natalka87 » Czw Kwi 19, 2018 2:44 pm

Z bardziej popularnych rozwiązań to jeszcze jest Comarch ERP Optima. Zresztą jak masz chwilę i szukasz jeszcze czegoś to sobie sprawdź cennik optima. Jak się odezwiesz do Connecto - partnera comarchu to pewnie przygotują też dla Ciebie prezentację, pokażą jak działa system i będziesz w stanie zadecydować czy to jest dobre oprogramowanie czy wolisz szukać czegoś innego.
natalka87

Dołączenie: Czw Lis 23, 2017 1:08 pm

Postprzez Marcelina32 » Pon Lip 23, 2018 10:26 am

To skoro jesteśmy przy temacie erp, to zapytam jeszcze czy wiecie może, czy istnieje możliwość, by na wdrożenie takiego systemy dostać jakąś dotację?
Marcelina32

Dołączenie: Pon Lip 25, 2016 3:58 pm

Postprzez Artek_B » Pon Lip 23, 2018 11:34 am

Owszem, ostatnio czytałem tutaj o dofinansowaniu z UE na informatyzację przedsiębiorstw. Zobacz sobie na te wskazówki, jeżeli Cię to interesuje.
Artek_B

Dołączenie: Pią Lis 25, 2016 2:17 pm

Postprzez pawel@ » Nie Lip 29, 2018 8:03 pm

Zawsze możesz robić to online korzystając z programu księgowego.
pawel@

Dołączenie: Pon Mar 28, 2016 7:02 pm

Postprzez Radekrak » Śro Paź 10, 2018 4:35 pm

Mówiąc o fakturach, chciałbym podjąć się innego zagadnienia, a dokładniej faktoringu. Czy korzystaliście kiedykolwiek? Krótko mówiąc to sprzedanie zadłużeń i niezapłaconych faktur innej jednostce, która zajmuje się ściąganiem należności. Niedawno rozmawiałem z nowym pracownikiem i on podsunął mi bota https://paniala.pl do znalezienia kontrahenta w tym zagadnieniu. Myślicie, że to naprawdę działa?
Radekrak

Dołączenie: Wto Paź 24, 2017 5:04 pm

Powróć do Komputery / Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość