Oprogramowanie dla firm

Re: Oprogramowanie dla firm

Postprzez Karol3345a » Wto Kwi 17, 2018 6:35 am

Tylko ile tak naprawdę firm ma oprogramowanie oryginalne w swoich biurach

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2018 6:33 am

Postprzez Drakon » Czw Lip 12, 2018 11:05 am

Rozwiązań jest sporo, ale pamiętaj, że porównując systemy informatyczne warto mieć na uwadze to żeby był dopasowany pod firmę, a nie odwrotnie. Umawiaj się na prezentacje, poproś by pokazali działanie systemu. Wtedy będziesz wiedzieć na co warto się zdecydować i ile to kosztuje.
Drakon

Dołączenie: Pon Gru 11, 2017 4:12 pm

Postprzez sprawdzona » Pon Sie 06, 2018 1:10 pm

Do mojej firmy wybrałam pakiet Microsoft office 2016 https://www.ceneo.pl/Microsoft_Office/Typ_produktu:Microsoft_Office_2016.htm, ponieważ pracownicy robią wiele prezentacji i zestawień. Są to bardzo przydatne programy, które ułatwiają codzienną pracę.
sprawdzona

Dołączenie: Śro Cze 06, 2018 12:16 pm

Postprzez lubominka » Czw Sie 09, 2018 5:10 pm

Ja polecam Ci system CRM jest świetny jeśli chodzi o zarządzanie firmą , zresztą zerknij tutaj i zapoznaj się z ich ofertą sądzę że zainteresuje Cię.
lubominka

Dołączenie: Pon Lut 15, 2016 1:10 pm

Postprzez patka » Pon Sie 20, 2018 1:56 pm

Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie sprzedaży o internet (ksiegarnia) i jesteśmy na etapie wybory systemu do szybkich płatności. Jaką integracje możecie polecić?
patka

Dołączenie: Sob Lis 05, 2016 3:36 pm

Postprzez targi » Wto Sie 21, 2018 9:14 am

Ale sprzedaż będzie na terenie PL czy może planujecie sprzedaż również za granicę? Jeśli to księgarnia to mogę zasugerować, że zapotrzebowanie na polskie książki wśród Polaków jest duże i dużo osób szuka księgarni z wysyłką za granicę właśnie. Więc może warto wybrać CinkciarzPay (płatności walutowe) i mieć dobrą cenę za wysyłkę za granicę. Jest szansa na zdobycie rynku w tym temacie.
targi

Dołączenie: Sob Paź 08, 2016 6:34 pm

Poprzednia

Powróć do Komputery / Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości