Pozycjonowanie stron

Re: Pozycjonowanie stron

Postprzez _anex » Pon Lis 20, 2017 11:56 am

Cześć,
chciałabym polecić wam świetny blog, który prowadzić firma pozycjonerska i reklamowa SEMsolutions. Zobaczcie sami marketing internetowy gdynia mają ciekawe i przydatne artykuły. Dodatkowo oferują pomoc i współpracę w zakresie reklamy Twojej firmy. Można dowiedzieć się cennych informacji z blogu oraz skorzystać z ich pomocy :)
polecam!
_anex

Dołączenie: Śro Paź 25, 2017 8:47 pm

Postprzez rybka89 » Sob Lis 25, 2017 6:04 pm

Ja ostatnio natknęłam się na ciekawą stronę na temat pozycjonowania stron https://seo.zgred.pl/jak-pozycjonowac-s ... sklep-4616 Bardzo dobry artykuł na temat pozycjonowania na przykładzie sklepu. warto przeczytać aby co nieco wiedzieć na ten temat, zanim np zlecimy komuś reklame naszej firmy, lub sami się za to weźmiemy.
rybka89

Dołączenie: Śro Lis 01, 2017 1:14 pm

Postprzez Ekonom » Nie Lis 26, 2017 11:47 am

Warto na bieżąco sprawdzać informacje od samego Google i czytać np. o zmianach, które mają wpływ na ranking stron w wyszukiwarce.
Ekonom

Dołączenie: Nie Lis 26, 2017 11:45 am

Postprzez SaltyBirdPanda » Nie Lis 26, 2017 12:11 pm

Hej,
no właśnie zastanawiałam się, jak to z tym pozycjonowaniem jest. Kojarzy ktoś może, czy warto? Pomoże to mojej firmie?
Ostatnio polecono mi pozycjonowanie wrocław, korzystał ktoś może z ich oferty?
elo
SaltyBirdPanda

Dołączenie: Sob Lis 25, 2017 11:00 pm

Postprzez Patyczak » Czw Lis 30, 2017 1:44 am

Zdecydowanie warto, ale musisz znaleźć firmę, która naprawdę zna się na tym. Dzięki pozycjonowaniu naprawdę można wyjść z cienia i w bardzo szybkim czasie zyskać dużą ilość klientów. Największym wyzwaniem jest jednak znalezienie doświadczonej osoby, dlatego z całą pewnością mogę Ci jednak polecić pana Michała Kuklińskiego z efectownia. Rekomendacje osób, które powierzyły mu swoje strony mówią właściwie wszystko. Zajmuje się pozycjonowaniem, audytem SEO, social media i wieloma innymi działaniami wchodzącymi w skład marketingu internetowego z pełnym zaangażowaniem i zawsze na czas.
Patyczak

Dołączenie: Czw Paź 13, 2016 6:27 pm

Postprzez otion » Czw Lis 30, 2017 11:21 am

Cześć,

Sam długo szukałem firmy która stanie nad wyzwaniem pozycjonowania sklepu internetowego. Korzystałem z usług juz dwóch firm i niestety nie było efektu. Wiem, że podobno trzeba na efekt poczekać 3-6 miesięcy aczkolwiek nadal nie było efektu. Postanowiłem zrezygnować z usług pozycjonowania. Zrobiłem przerwę, następnie znalazłem firmę E-prom u których zacząłem pozycjonować moją stronę, dodatkowo operowali moimi kontami aukcyjnymi oraz facebookiem i wszystko powoli zaczęło się kręcić. Powoli bo powoli, ale zawsze to coś ! najważniejsze, że coś ruszyło! Pozycjonowanie Nowy Sącz to właśnie pod tym hasłem ich znalazłem i zdecydowanie mogę polecić te firmę.
otion

Dołączenie: Czw Lis 30, 2017 11:14 am

Postprzez sybilla » Nie Gru 03, 2017 8:44 am

Sprawdź w takim razie ofertę https://hicron.com/. Myślę, że będzie idelanie pasować do Twoich potrzeb. A i opinie ta firma ma same najlepsze :)
sybilla

Dołączenie: Pon Kwi 18, 2016 7:27 pm

Postprzez polos » Nie Gru 03, 2017 4:18 pm

Widziałem wczoraj na https://strony.de/promocja/pozycjonowanie-w-niemczech/ pozycjonowanie stron w niemieckim google. Słyszeliście kiedyś o tym? Warto coś takiego w ogóle wykupywać czy raczej lepiej jest się skupić na polskim rynku? Jeżeli możecie mi pomóc w tym temacie to bardzo proszę o jakieś porady
polos

Dołączenie: Sob Gru 02, 2017 7:04 pm

Postprzez Iagar » Wto Sty 09, 2018 10:47 pm

A co takie działania w ogóle dają? Wydaje mi się, że jeśli chodzi o pozycjonowanie stron polskich to trzeba to robić w polskim google, a nie w jakimś innym kraju.... Przecież to Polacy będą szukać naszej strony....
Iagar

Dołączenie: Czw Sie 17, 2017 10:38 pm

Postprzez miszmasz » Wto Sty 30, 2018 1:55 pm

Pozycjonowanie nie jest łatwym zadaniem i trzeba mieć tego świadomość. Koniecznie poczytajcie o innych kwestiach, takich jak na przykład SEO PR: http://funkymedia.pl/jak-prowadzic-dzialania-seo-pr.html. Wydaje mi się, że oferta funkymedia jasno przedstawia tę kwestię. Jestem więc ciekawa, jakie macie opinie w tym temacie.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Komputery / Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość