krem na przebarwienia

krem na przebarwienia

Postprzez myrynda » Czw Sie 16, 2018 8:22 am

Co możecie polecić na przebarwienia ? Ręce już mi opadają w tamtym roku miałam kwasy TCA było przez parę miesięcy ok, ale teraz znowu są te cholerne plamy. Już nie mam pojęcia co zrobić dermatolog twierdzi,ze to od hormonów które brałam (antykoncepcja) ale przecież nie u wszystkich dziewczyn pojawiają się przebarwienia. Koleżanka znowu poleca krem wybielający Calluna Medica. Co radzicie ?
myrynda

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 6:25 pm

Re: krem na przebarwienia

Postprzez Pieter » Czw Sie 16, 2018 2:33 pm

Dobrze spisują się kremy matująco kryjące.
Pieter

Dołączenie: Czw Sie 16, 2018 2:31 pm

Postprzez JozineQ » Pią Sie 17, 2018 10:19 am

Jeżeli chcesz pozbyć się przebarwień to zbawienne mogą okazać się kremy z kwasami owocowymi
JozineQ

Dołączenie: Pią Sie 17, 2018 10:11 am

Postprzez rowerzystkaa » Pią Wrz 28, 2018 12:07 pm

Ja z przebarwieniami radzę sobie przy pomocy witaminy C, naprawdę dobra suplementacja robi swoje. Odkąd zaczęłam zwracać uwagę na to jakie witaminy dostarczam do swojego organizmu oraz w jakiej ilości, przebarwień mam zdecydowanie mniej. Jednak nie tylko dieta dała mi takie efekt. Dodatkowo stosowałam kosmetyki z tej firmy https://hedoni.pl/81-kosmetyki-bielenda. Mniejszą ilość nieestetycznych plamek zauważył nawet mój 5-letni syn, tak więc działa. Polecam!
rowerzystkaa

Dołączenie: Pią Wrz 28, 2018 11:52 am

Postprzez lanadel5 » Wto Paź 02, 2018 9:30 pm

Jest troche takich specjalnych kosmetykow w sklepach. Mi sie sprawdzily kosmetyki do twarzy od Skin79. Nie podrazniaja mi skory. Takie azjatyckie kosmetyki sa w wielu sklepach w Polsce. Beda patrzec na inne ich kosmetyki.
lanadel5

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 5:45 pm

Postprzez Lilijaa » Śro Paź 03, 2018 7:51 pm

A co powiecie na kosmetyki popularnej marki farmona https://hedoni.pl/111-kosmetyki-farmona ? Z tego co wiem są to bardzo dobre kosmetyki, które poprawiają wygląd skóry, wygładzają zmarszczki. Sprawiają, że cera nabiera blasku. Myślę, że warto bliżej zapoznać się z ich produktami.
Lilijaa

Dołączenie: Pią Kwi 13, 2018 2:50 pm

Postprzez Ola.M » Pon Paź 08, 2018 2:45 pm

Cześć mam duży problem z widocznymi naczynkami. Te czerwone żyłki doprawiają mnie o mdłości. Znacie jakiś fajny krem na pozbycie się ich?
Ola.M

Dołączenie: Pią Paź 05, 2018 8:23 pm

Postprzez szarlotta » Wto Paź 09, 2018 11:51 am

Na pewno dobrze byłoby poszukać w sklepach drogeryjnych
szarlotta

Dołączenie: Śro Mar 05, 2014 2:31 pm

Postprzez monites » Nie Paź 21, 2018 7:28 pm

Może zamiast używać kremu, który nie wiadomo kiedy podziała, jeśli w ogóle, to zacząć działać konkretnie? Moja mama jakiś czas temu była na zabiegu http://gorlickakruk.pl/laserowe-usuwanie-przebarwien/ i wróciła przeszczęśliwa, bo strasznie przeszkadzały jej te plamki. Poczytaj, dowiedz się więcej i zdecyduj ;)
monites

Dołączenie: Czw Paź 18, 2018 2:00 pm

Powróć do Młodzież

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości