Szybka gotówka bez BIK i KRD

Re: Szybka gotówka bez BIK i KRD

Postprzez buziak_06 » Wto Lis 27, 2018 2:55 pm

Z tymi pożyczkami to zazwyczaj jest więcej szkody niż pożytku. Łatwo wpaść w kłopoty i długi, gorzej potem jest się z nich wyplątać.
buziak_06

Dołączenie: Czw Lis 15, 2018 3:46 pm

Postprzez misiek86 » Pon Gru 03, 2018 2:54 pm

Dokładnie zgadzam się w 100%. Można sobie problemów narobić. Moja siostra tak zrobiła. Wzięła dwie chwilówki zapomniała spłacić w terminie spóźniła się 2 dni chyba no i okazało się, że nabiło jej to okropnych odsetek. Później nie wiedziała, co ma zrobić bo żaden bank nie chciał jej dać kredytu by mogła spłacić. Mówiłem jej o poradniku https://poradnik-bik.pl/, któym poruszony jest temat wpisu do rejestru BIK i co i jak zrobić by mimo wpisu dostać pożyczkę. Chyba mnie posłuchała i znalazła sposób bo już udało jej się wszystko spłacić.
misiek86

Dołączenie: Pon Gru 22, 2014 9:59 pm

Postprzez szarlotta » Pią Gru 14, 2018 8:25 am

Szybka gotówka bez weryfikacji, czyli szybki sposób na zwiększenie swojego zadłużenia, bo właśnie dla takich osób takie oferty są stworzone.
szarlotta

Dołączenie: Śro Mar 05, 2014 2:31 pm

Postprzez gemer » Pią Gru 28, 2018 5:10 pm

A wiecie może jak to jest dokładnie z tym BIK, bo ostatnio znajomy mi o tym mówił ale nie do końca go zrozumiałem. Starałem się czytać na https://www.splatachwilowek.pl/czy-wiesz-ze/jak-samodzielnie-wyczyscic-bik/ o tym ale też jakoś nie do końca to do mnie trafia. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, jeżeli ktoś może mi to wytłumaczyć to piszcie śmiało
gemer

Dołączenie: Pią Gru 28, 2018 4:50 pm

Postprzez garden » Sob Sty 05, 2019 3:46 pm

W Sieci na pewno znajdą się porady w tym temacie. Nie powinno być z tym większych trudności.
Jestem osaczony przez zło, które boję się nawet nazwać...
Awatar użytkownika
garden

Dołączenie: Pią Sty 04, 2019 6:01 pm

Postprzez halinka77 » Śro Sty 09, 2019 5:12 pm

Bez problemów dostaniesz tutaj https://kokos.pl/. Musisz przygotowywać tyko dowód i nr konta, na który mają przelać pieniądze.
halinka77

Dołączenie: Pią Paź 05, 2018 2:45 pm

Postprzez Gosia1968 » Sob Sty 26, 2019 8:01 pm

Firm pozyczkowych jest doprawdy sporo, zatem wybór ogromny. Warto popytać znajomych, gdzie im się dobrze brało i spłacało. Wiecie wkurza mnie, jak staram się o pożyczkę, mam odmowę i nie wiem z jakiego powodu, a nikt Ci przecież nie powie. Wydaje mi się, że dobrze byłoby się dowiedzieć, jak sprawdzić czy jestem w krd . Może wisi tam jakaś kwota, którą już spłaciłam, a sprawa nie do końca została wyjaśniona.
Gosia1968

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 9:06 am

Postprzez kali » Pon Sty 28, 2019 11:08 am

Szybko, łatwo i przyjemnie wydawałoby się. Niestety chwilówki generują olbrzymie koszty, które przy nieregularnych spłatach rosną z zawrotną prędkością. Czasem się zapomni, czasem po prostu nie ma z czego spłacić, różnie bywa. Co ważne, te szybkie pieniądze nie są dla bogatych bo oni jak potrzebują to mogą nawet negocjować procent kredytu w banku. Biedni, ledwie wiążący koniec z końcem zachęceni chwytliwą reklamą dają się nabierać. Ze spłatą bywa różnie a firmy pożyczające to nie instytucje charytatywne, łupią więc odsetki, które rosną lawinowo. Tak można pożyczając parę złotych stracić dorobek życia. W takim właśnie położeniu miałem kolegę, którego uratowała firma zajmująca się konsolidacją chwilówek.Teraz spłaca niedrogi kredyt bankowy, który mu załatwili
kali

Dołączenie: Wto Gru 12, 2017 10:18 pm

Postprzez Unuwien » Sob Lut 02, 2019 7:55 pm

Siemanko Wszystkim
Unuwien

Dołączenie: Sob Lut 02, 2019 7:54 pm

Poprzednia

Powróć do Młodzież

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości