Sklep internetowy - agencja interaktywna

Sklep internetowy - agencja interaktywna

Postprzez meinne44 » Śro Kwi 22, 2015 8:01 pm

Warto założyć w dzisiejszych czasach jakiś fajny sklep internetowy? Da to zyski? Jak myślicie? Jestem na etapie poszukiwania wykonawcy i narazie jestem zdecydowana na firmę która tworzy sklepy internetowe jak zajmuje się wdrożenia sklepów internetowych co jest bardzo istotne przy zmianach - agencja Ideacto i jej projekty wyglądają rewelacyjnie na ich stronie www.
meinne44

Dołączenie: Śro Paź 23, 2013 12:16 am

Re: Sklep internetowy - agencja interaktywna

Postprzez zazura » Pon Maj 04, 2015 2:28 pm

Zajrzę do Was:)
zazura

Dołączenie: Czw Kwi 30, 2015 4:37 pm

Postprzez Sezamka » Nie Maj 24, 2015 5:59 pm

Wszystko będzie zależało od asortymentu, teraz jest już teraz tyle tych sklepów internetowych, że nie wiem czy to jest aż tak bardzo opłacalne.
Sezamka

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 2:00 pm

Postprzez faleki » Wto Cze 02, 2015 10:38 pm

Też nie mam pojęcia
faleki

Dołączenie: Pon Gru 15, 2014 9:06 pm

Postprzez jarekzegarek » Wto Cze 16, 2015 1:22 am

Opłaci ci się jak dodatkowo zrobisz dobre pozycjonowanie, reklamy AdWords. Możesz skorzystać z usług firm z branży IT i wybrać tę, która będzie miała najlepsza ofertę. Obecnie korzystam z usług
www.eyedesign.com.pl i jestem zadowolony.
jarekzegarek

Dołączenie: Wto Cze 16, 2015 1:14 am

Postprzez faleki » Wto Cze 30, 2015 9:22 am

Trzeba o tym pozycjonowaniu rzeczywiście myśleć bardzo poważnie.
faleki

Dołączenie: Pon Gru 15, 2014 9:06 pm

Postprzez soczek » Nie Sie 02, 2015 5:19 pm

Sklep musi mieć dobry hosting. jeśli chcecie działać raczej lokalnie, to świetnie sprawdzą się te: http://2be.pl/domeny/rejestracja-domen . Kilku moich znajomych korzysta i sa bardzo zadowoleni:)
soczek

Dołączenie: Czw Sty 15, 2015 2:34 am

Postprzez Sezamka » Śro Sie 12, 2015 11:48 am

Moim zdaniem pozycjonowanie to jeden z najważniejszych aspektów w przypadku sklepu internetowego. Tym bardziej, że teraz jest taka konkurencja.
Sezamka

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 2:00 pm

Postprzez michasia » Sob Wrz 26, 2015 11:41 am

Ja też przymierzam się do zrobienia sklepu internetowego, pytałam się już dużo na ten temat. Ja na pewno będę robić sklep w firmie http://www.drupalsolution.pl/, polecana przez moich znajomych. Sklep będzie robiony na systemie Drupal ponieważ jest łatwy w obsłudze. A z tym że sklepów internetowych jest bardzo dużo to się zgadzam lecz wydaje mi się ze ludzie właśnie nie wieżą w pozycjonowanie a to naprawdę pomaga. Trzeba mieć ładna stronę aby przykuwała wzrok klienta i dużo zainwestować w reklamy i zysk gotowy:)
michasia

Dołączenie: Śro Wrz 16, 2015 9:27 pm

Postprzez pepitka » Czw Paź 08, 2015 8:09 pm

Jeśli zależy Wam na tym, by Wasze sklepy zaistniały w sieci, to musicie postawić na współpracę z firmą, która specjalizuje się w szeroko pojętym marketingu internetowym. To da Wam gwarancję sukcesu. Firma Bizzit zna się na tworzeniu stron www, optymalizowaniu ich pod SEO, pozycjonowaniu, content marketingu oraz marketingu szeptanym. Warto więc zapoznać się z ich ofertą, by podejść do sprawy w sposób kompleksowy.
pepitka

Dołączenie: Wto Lut 24, 2015 10:56 am

Następna

Powróć do Młodzież

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość