Szybkie odchudzanie

Re: Szybkie odchudzanie

Postprzez SprawdzoneDiety » Śro Paź 19, 2016 4:56 pm

Wiele diet zawiera naturalne źródła błonnika, chociażby te ze strony Diety Odchudzające.net. Jest to składnik, bez którego nie można schudnąć, więc ogólna idea jest jak najbardziej prawidłowa.
Image
SprawdzoneDiety

Dołączenie: Śro Paź 19, 2016 4:49 pm

Postprzez blackline » Śro Paź 26, 2016 9:42 am

według nie ma co szybko tylko zdrowo :) zamów sobie jakieś startowe produkty na http://www.ekofit.com.pl/ wdróż żywienie nieprzetworzonych produktów. Efekty będą widoczne po kilku dniach - jak oczyscisz się z toksyn to od razu poprawi ci się metabolizm i waga zacznie spadać, zobaczysz :)
blackline

Dołączenie: Pon Wrz 19, 2016 9:36 am

Postprzez gienia159 » Śro Lis 09, 2016 7:14 pm

Moim zdaniem na odchudzanie pomagają nie jakieś tabletki, ale odpowiednia dieta, a do tego ćwiczenia. A najlepszym sposobem na ćwiczenia jest trener indywidualny Wrocław , który dobierze dla nas indywidualny zestaw ćwiczeń.
gienia159

Dołączenie: Śro Lis 09, 2016 7:09 pm

Postprzez Benedykt643 » Czw Lis 10, 2016 5:03 pm

Dokładnie, dieta i ćwiczenia to najlepsza metoda.
Benedykt643

Dołączenie: Czw Lis 10, 2016 4:03 pm

Postprzez alisia » Czw Lis 10, 2016 9:17 pm

FITNESS <3
jeśli chodzi o stratę wagi to wg mnie najważniejsza jest dieta i ruch... niestety żeby efekty były szybkie trzeba trochę się poruszać, wiadomo, że nie jest to zbyt miłe na pierwszy rzut oka, ale z czasem nie można bez tego żyć :) mnie się nigdy nie chciało i tak tylko przeglądałam sobie fora i artykuły na temat ćwiczeń i odchudzania i znalazłam taką fajną stronkę, więc podeślę akurat link na temat fitnessu http://obk.pl/chcesz-zadbac-o-zdrowie-i ... a-fitness/ co mnie bardzo zachęciło o ruszenia się sprzed TV. W artykule mówią o plusach fitnessu dla naszego organizmu - dało mi to dużą motywację do działania :)
alisia

Dołączenie: Wto Wrz 27, 2016 8:40 pm

Postprzez Sisi » Wto Lis 15, 2016 9:40 am

Mnie ostatnio bardzo pomaga naturalny suplement a mianowicie chlorella i co najważniejsze, nie powoduje skutków ubocznych.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez misiaczek7 » Wto Lis 22, 2016 2:49 pm

Ja nie wiem, dlaczego ludzie jak ognia unikają sportu i jakichkolwiek ćwiczeń. Przecież to jedyna metoda szybkiego, ale bezpiecznego odchudzania. A błonnik lepszy jest ten z pożywienia, to oczywistość, też się z tym zgadzam. Z diet natomiast szanuję tylko skandynawską. Zacznijcie spalać kalorie, to najlepsze wyjście.
misiaczek7

Dołączenie: Wto Lis 22, 2016 2:41 pm

Postprzez Dario87 » Wto Lis 22, 2016 7:23 pm

Mi dietę ustalał dietetyk. Ustalił ze mną wszystko indywidualnie, biorąc pod uwagę m.in. moje nawyki żywieniowe i wagę.
Dario87

Dołączenie: Sob Lis 19, 2016 9:20 am

Postprzez karoll91d » Śro Lis 23, 2016 10:27 am

No bo dietetyk musi zawsze ustalić diete.
karoll91d

Dołączenie: Nie Lis 20, 2016 2:41 pm

Postprzez blackline » Pon Lis 28, 2016 11:56 am

Jeżeli szukasz jakiegoś dobrego sklepu z akcesoriami sportowymi czy szprętem sportowym to polecam zaglądać do nich https://prosportowy.pl/sprzet-fitness/3 ... -axer.html . Mają ogromny wybór i przystępne ceny. Myślę, że warto sobie tam zajrzeć :)
blackline

Dołączenie: Pon Wrz 19, 2016 9:36 am

PoprzedniaNastępna

Powróć do Młodzież

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość