Podkłądy na biurko jako prezent

Podkłądy na biurko jako prezent

Postprzez Czerepah » Pon Lis 21, 2016 1:20 pm

Witam. Moja córka niedługo kończy 13 lat i chcę jej zrobić na prawdę super prezent. To kochane dziecko i zawsze z szacunkiem podchodzi do rodziny. Dlatego też miałem taki pomysł aby zamówić dla niej podkład na biurko z rodzinnym zdjęciem. Myślicie że to dobry pomysł ? To troszeczkę nietypowy prezent. Dlatego też jestem bardzo cieka waszego zdania na ten temat. Już nawet znalazłem drukarnię internetową której będę chciał to zlecić czyli mam na myśli http://www.drukarniaonline.pl/product/p ... -na-biurko Widzę po ich ofercie że specjalizują się w tego typu zleceniach dlatego też myślę że będzie to dobry wybór. Czytałem na ich temat opinie i bardzo wiele jest pozytywnych więc to mnie tylko potwierdza że jest to dobry wybór. Ktoś z Was może robił już podobny prezent dla swojego dziecka ? Jeśli tak to dajcie znać co to takiego było, jak narodził się ten pomysł oraz jaka była reakcja waszego dziecka po otrzymaniu prezentu. Bardzo mnie ciekawi wasze zdanie i na pewno pomoże mi w podjęciu ostatecznej decyzji co do prezentu dla córki. Z góry dziękuję za pomoc i Wasze komentarze.
Czerepah

Dołączenie: Wto Lut 02, 2016 3:49 pm

Re: Podkłądy na biurko jako prezent

Postprzez Weki » Pon Lis 21, 2016 2:25 pm

Jest to dość ciekawy pomysł jednak podkładka na biurku szybko się zniszczy nie lepiej zainwestować w jakiś ładny foto obraz? Wiem, ze u nich https://mygiftdna.pl/blog/jaki-prezent- ... racownika/ znajdziesz ciekawe fotoobrazy do tego na ich blogu znajdziesz sporo propozycji prezentów na każdą okazję.
Weki

Dołączenie: Nie Wrz 25, 2016 2:30 pm

Postprzez Hanka_09 » Wto Sty 24, 2017 4:17 pm

Według mnie taki obraz będzie lepszy niż podkładka.
Hanka_09

Dołączenie: Śro Sty 11, 2017 10:24 am

Postprzez govalinenko » Pon Sty 30, 2017 11:21 am

Mi także się wydaje, że obraz jest lepszy niż podkładka, wydaje się przynajmniej sporo ciekawszy, Oczywiście każdy może mieć w tej chwili inne zdanie.
govalinenko

Dołączenie: Pon Sty 30, 2017 11:07 am

Postprzez loos » Czw Mar 02, 2017 8:16 pm

Biurko na prezent? Nigdy nie słyszałem większej głupoty... ;)
loos

Dołączenie: Czw Mar 02, 2017 7:56 pm

Postprzez ELizka » Pon Maj 15, 2017 7:06 pm

Dlaczego głupi pomysł. Moje dziecko swego czasu przyszło do mnie i stwierdziło, że kiedy będzie miało urodziny chce właśnie na prezent dostać nowe, błękitne biurko, ale nie wiem, czy taki zamówiony upominek się liczy:). Niemniej jednak jeżeli o biurka chodzi, na pewno warto zwrócić uwagę na takie w białym odcieniu, jak te dostępne w sklepie edinos.pl . Mamy tutaj bowiem wiele ciekawych modeli do wyboru i w zasadzie każdy może znaleźć coś odpowiedniego do swojego mieszkania czy też biura.
ELizka

Dołączenie: Wto Mar 21, 2017 12:25 pm

Postprzez mafisz » Pią Sie 18, 2017 10:41 pm

Sądzę, że na 13 urodziny można dać jej coś bardziej kreatywnego...
mafisz

Dołączenie: Pią Sie 18, 2017 10:36 pm

Postprzez szakalis » Wto Sie 22, 2017 11:59 am

Moim zdaniem słaby i mało kreatywny pomysł :/ Ja bym się z takiego nie ucieszył
szakalis

Dołączenie: Wto Sie 22, 2017 11:55 am

Postprzez Peregrin » Śro Sie 23, 2017 11:44 am

No rzeczywiście jakiś średni ten pomysł ;)
Awatar użytkownika
Peregrin

Dołączenie: Śro Sie 23, 2017 11:36 am
Miejscowość: Ustroń

Postprzez Sisi » Śro Sie 30, 2017 12:38 pm

No niby oryginalny, a jednak nie chciałabym czegoś takiego dostać.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Powróć do Młodzież

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości