Usuwanie zmarszczek

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez karola12 » Wto Maj 16, 2017 9:41 am

Lepiej odpowiednio dbac o swoja skore niz pozniej wykonywac jakies zabiegi, sama stosuje kremy z kolagenem Class A Collagen i nie mam zadnych problemow ze skora.
karola12

Dołączenie: Czw Maj 04, 2017 10:10 am

Postprzez danusia » Pon Maj 22, 2017 10:22 am

Na zmarszczki polecam super krem od Noble Health, fantastycznie nawilża i redukuje zmarszczki.
hejka polecam piękna na lato :D
danusia

Dołączenie: Pią Kwi 28, 2017 1:25 pm

Postprzez aruna » Śro Cze 14, 2017 3:28 pm

Z kolei ja ze swojej strony mogę koleżankom polecić emolienty. Wprawdzie nie zlikwidują zmarszczek, ale ich regularne stosowanie sprawi, że nasza skóra stanie się bardziej odżywiona a przez to gładka, zdrowa i miękka. Może nie każdy wie, czym są emolienty - więc już wyjaśniam - pod tą nazwą kryją się rozmaite preparaty (żele, emulsje, balsamy i mleczka do ciała, szampony a także kremy do ciała i twarzy), które działają na skórę nawilżająco i natłuszczająco. Ja zaczęłam je stosować w odpowiedzi na nadmierną suchość mojej skóry i już widzę efekty. A zainteresowanych odsyłam do tej strony - http://www.eloderm.pl/artykul/22,emolienty-dlaczego-warto-stosowac-je-u-doroslych.html
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez ekolożka » Pon Cze 19, 2017 8:13 pm

zmarszczki to znak przeżywania wielu ciężkich chwil w życiu, nie powinniśmy się ich pozbywać :)
ekolożka

Dołączenie: Sob Cze 17, 2017 5:36 pm

Postprzez medilla » Wto Cze 20, 2017 3:39 pm

mi na zmarszczki znacznie pomógł szereg zabiegów przeprowadzonych w http://klinikaestetica.pl i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu jakim ta klinika się wykazuje. Wszystkie zabiegi wykonane jak należy, a do tego praktycznie bezboleśnie i to się ceni. Polecam, mają kilka oddziałów swoich w większych miastach naszego kraju ;)
medilla

Dołączenie: Wto Cze 20, 2017 3:37 pm

Postprzez Kaliszuk » Śro Cze 21, 2017 10:34 am

A co myślicie na temat zabiegów z botoxu na zmarszczki ?
Kaliszuk

Dołączenie: Śro Cze 21, 2017 9:17 am

Postprzez ciemnowlosa34 » Pon Cze 26, 2017 10:27 pm

może lepiej nie kombinować? to w końcu poważna ingerencja w swoją twarz i zdrowie
ciemnowlosa34

Dołączenie: Pon Cze 26, 2017 9:59 pm

Postprzez martynkka » Wto Paź 10, 2017 7:13 pm

jeśli naprawdę masz problem ze zmarszczkami to wybierz się na zabieg kwasem lub z toksyną botulinową w http://bienkowscyclinic.pl/ . Ja myślałam że zawsze będę miała te kurze łapki, a tutaj kilka minut na fotelu i zupełnie nowa twarz :)
martynkka

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 3:52 pm

Postprzez Coccarda » Śro Paź 11, 2017 8:48 am

Są też zabiegi nieinwazyjne. Na przykład w Warszawie robią taki bezoperacyjny lifting twarzy, bez ingerencji w organizm. Ciekawa jestem, czy przynosi to efekty.
Coccarda

Dołączenie: Pon Kwi 03, 2017 2:53 pm

Postprzez Saraaa » Pią Paź 27, 2017 11:11 am

Ja stosuje kremy z kolagenem na dzien i na noc Class A Collagen, ktore uzupelniaja niedobor tego skladnika w skorze, dzieki temu nie pojawiaja sie nowe zmarszczki.
Saraaa

Dołączenie: Pią Paź 27, 2017 9:58 am

PoprzedniaNastępna

Powróć do Młodzież

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość