Prezent dla żony - kosmetyki

Prezent dla żony - kosmetyki

Postprzez Tadekk89 » Nie Paź 21, 2018 8:32 pm

Dzień dobry forumowicze.
Niedługo akurat zbliża się okazja że będę wręczał żonie prezent. Chcę, aby to były jakieś kosmetyki gdyż moja żona je lubi. Co sądzicie o takim czymś http://goldenrose.pl/produkty/cera/total-cover-2-in-1-foundation-concealer---kryjacy-podklad-i-korektor-2-w-1---golden-rose.html i z tego co widzę to jest jakiś podkład pod makijaż więc pewnie się przyda. Oczywiście zamówię nie tylko to, ale chciałbym się dowiedzieć czy taki podkład to dobry wybór.
Tadekk89

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 8:29 pm

Re: Prezent dla żony - kosmetyki

Postprzez miszmasz » Pią Paź 26, 2018 11:08 am

Ja bym raczej nie kupowała kosmetyków do makijażu na prezent. Możesz nie trafić w gusta i będziesz miał tylko problem. Lepiej kup coś do pielęgnacji, może jakiś krem do twarzy? Zajrzyj tutaj: https://www.doz.pl/apteka/k499-Dermokosmetyki. Wybór dermokosmetyków jest naprawdę duży.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

Postprzez kosanoztra » Pią Paź 26, 2018 8:48 pm

Jeśli to ma być prezent to może kup jej coś z wyższej półki? Na pewno ucieszyłaby się z kosmetyków naturalnych. Super sprawa bo nie podrażniają skóry a świetnie ją pielęgnują. Co ważne, nie zawierają w swoim składzie żadnej chemii ani konserwantów. Wejdź sobie na stronę Naturativ i zobacz co mają w ofercie. Naprawdę jest w czym wybierać.
kosanoztra

Dołączenie: Czw Paź 25, 2018 6:09 pm

Postprzez Kamina » Pon Paź 29, 2018 4:37 pm

Fajnym prezentem może być zestaw kosmetyków z tej samej firmy. Wtedy żona na pewno zobaczy, że postarałeś się z zamówieniem. Sprawdź na Kontigo kremy do twarzy i innego rodzaju kremy. Twoja żona na pewno będzie zadowolona, że kupiłeś jej kosmetyki.
Kamina

Dołączenie: Pon Paź 29, 2018 4:36 pm

Postprzez RonaldPiotrowski » Pon Paź 29, 2018 5:35 pm

wydaje mi się ,że najlepsze były by jakieś perfumy znanej marki.

klawiatura emoji
RonaldPiotrowski

Dołączenie: Pon Paź 29, 2018 5:29 pm

Postprzez Kasia.1w » Pon Paź 29, 2018 10:56 pm

Myślę, że dobre kosmetyki to bardzo fajny pomysł na prezent, uważam, że żona powinna być zadowolona. Oczywiście, możesz mieć problem z doborem koloru podkładu itp. więc jeżeli nie jesteś jednak pewny, jakie dokładnie dobrać może lepiej będzie postawić na bezpieczny prezent taki jak np. perfumy albo ładna bielizna.

Dołączenie: Pon Paź 29, 2018 10:05 pm

Postprzez 1renaciaK » Pon Paź 29, 2018 10:58 pm

Kosmetyki to bardzo dobry pomysł! Najważniejsze to postawić na coś oryginalnego :) Może azjatyckie kosmetyki z https://kontigo.com.pl/kosmetyki-azjatyckie.html ? Sama ich używam i naprawdę je lubię :)
1renaciaK

Dołączenie: Pon Paź 29, 2018 10:42 pm

Powróć do Młodzież

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości