Warzywa:)

Warzywa:)

Postprzez Tobiasz » Śro Cze 06, 2018 11:03 pm

Sezon się zaczyna więc warto korzystać teraz z warzyw, ktorych mamy coraz większy wybór. Podsyłajcie swoje sprawdzone przepisy:) Uwielbiam warzywa w każdej postaci i szukam inspiracji:)
Tobiasz

Dołączenie: Śro Paź 05, 2016 8:58 pm

Re: Warzywa:)

Postprzez Unine35 » Pon Cze 11, 2018 6:29 pm

Wszelkie sałatki, leczo oraz zupy kremy - kombinacji jest dużo.
Ja teraz głównie jadam sałatki ze szpinakiem, pomidorem i papryką.
Unine35

Dołączenie: Pon Cze 11, 2018 6:20 pm

Postprzez Nieli37 » Czw Cze 14, 2018 9:08 pm

Uwielbiam ten okres gdy wszędzie są świeże warzywa i można je dostać od ręki.
Nieli37

Dołączenie: Czw Cze 14, 2018 8:51 pm

Postprzez Kymis » Sob Cze 16, 2018 12:19 pm

Ja bardzo lubię pić smoothie z świeżych warzywa. Przygotowuję je sam w domu np. z selera naciowego i pomidorów. Taki napój jest bardzo zdrowy.
Kymis

Dołączenie: Sob Cze 16, 2018 12:15 pm

Postprzez k.mroczek » Nie Cze 17, 2018 11:27 pm

Ostatnio stałam się fanką wody z ogórkami - kroisz zielone ogórki i wrzucasz do wody (tak jak do lemoniady). Dają delikatny, subtelny posmak i są doskonałe na upały.
Jeżeli chodzi o coś bardziej pożywnego to polecam wszelkie sosy domowej roboty do kaszy. Bardzo dobrze smakuje sos grzybowy lub porowy.
Wszelkie przetwory, oczywiście z dobrym składem (http://www.limpol.pl/oferta/detal/przetwory-warzywne ), osobiście najbardziej lubię oliwki i kapary. Niezbyt często używamy ich w swojej kuchni, a dobrze sobie urozmaicić życie. :D
Można też robić pyszne domowe pizze na drożdzowym cieście, bogato okraszając wszelkimi warzywami.
k.mroczek

Dołączenie: Pią Cze 15, 2018 10:16 pm

Powróć do Gastronomia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość