Zmywarki przemysłowe do naczyń

Zmywarki przemysłowe do naczyń

Postprzez gastronomik » Śro Sty 17, 2018 2:08 pm

Planuję otwarcie własnej restauracji. Już prawie wszystko mam gotowe, jednak brakuje mi kilku urządzeń, bez których mój lokal bez wątpienia nie będzie w stanie sprawnie funkcjonować, takich jak np. zmywarki przemysłowe do naczyń. Zastanawiam się czy konieczne jest kupowanie osobnej zmywarko-wyparzarki do szkła i osobnej do innych naczyń, czy jedno urządzenie jest w stanie sprawnie obsłużyć wszystko? Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie to proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
gastronomik

Dołączenie: Śro Sty 17, 2018 2:00 pm

Re: Zmywarki przemysłowe do naczyń

Postprzez Peregrin » Wto Lut 06, 2018 2:54 pm

Oczywiście, że nie musisz kupować do tego osobnych urządzeń, ale jak najbardziej powinieneś to rozważyć, jeśli liczysz na dużo większą efektywność zmywania naczyń i w restauracji. Istnieje wiele różnych rodzajów zmywarek gastronomicznych i jeśli szukasz czegoś lepszego, to zdecydowanie powinieneś zerknąć na https://qgast.pl/kategoria-produktu/zmywalnia-i-higiena/zmywarki-gastronomiczne/. Ja sam mam na co dzień do czynienia z wysokiej klasy zmywarką posiadającą funkcję wyparzania i jestem zadowolony. ;)
Awatar użytkownika
Peregrin

Dołączenie: Śro Sie 23, 2017 11:36 am
Miejscowość: Ustroń

Postprzez upiooorn » Wto Lut 06, 2018 3:28 pm

nie mam firmy wiec nie mam problemu :D
upiooorn

Dołączenie: Wto Lut 06, 2018 3:24 pm

Postprzez promenia » Czw Lut 22, 2018 12:11 am

Chyba najlepiej spytać się specjalistę od tych spraw.
promenia

Dołączenie: Nie Gru 03, 2017 5:50 pm

Postprzez Mirindarka » Pią Lut 23, 2018 11:22 pm

A z firmy Winterhalter sprawdzałeś? Oni zarówno jeśli chodzi o zmywarki jak i wyparzarki są świetni więc warto sobie zerknąc na ich ofertę
Mirindarka

Dołączenie: Sob Lis 25, 2017 12:06 am

Postprzez Marcinek74 » Pią Mar 16, 2018 9:28 pm

W swojej knajpce mam zmywarko-wyparzarkę przemysłową, świetnie się spisuje
Marcinek74

Dołączenie: Pią Mar 16, 2018 9:22 pm

Postprzez janinka » Śro Mar 21, 2018 9:24 pm

Myślę, że w każdym sklepie znajdziesz przemysłową zmywarkę i pomocną osobę, która Ci doradzi na miejscu
janinka

Dołączenie: Śro Mar 21, 2018 9:22 pm

Postprzez Saszka » Pon Kwi 30, 2018 6:04 pm

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym doradztwie w zakresie sprzętów do gastronomii, polecam skontaktować się z tą firmą: https://mmgastro.pl/pomysl-na-biznes-gastronomiczny , która udzieli Ci wszelkich informacji i wskazówek, dotyczących różnych rodzajów gastronomii.
Mają też świetnie wyposażony sklep, w którym w zasadzie od ręki dostaniesz praktycznie każdy sprzęt i asortyment niezbędny w lokalach i punktach gastronomicznych.
Napisz do nic, a na pewno odezwą się, żeby Cię wesprzeć na starcie.
Saszka

Dołączenie: Czw Mar 09, 2017 5:24 pm

Postprzez Narcyzm » Pon Maj 14, 2018 9:34 pm

Sam używam podobnej w swojej restauracji i bym się nie zamienił za inną
Narcyzm

Dołączenie: Pon Maj 14, 2018 9:33 pm

Powróć do Gastronomia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość