Jedzenie w Ustroniu

Jedzenie w Ustroniu

Postprzez aabc » Nie Lip 25, 2010 7:55 pm

W sobotę 23 lipca 2010 kupiłem w piekarni firmowej (Ustroń, obok Urzędu Miejskiego) chleb żytni, któremu w piątek wyszedł termin spożycia. W domu okazało się, że jest spleśniały. A sprzedała mi podstarzała, utleniona blondyna. Nie przyszło mi do głowy, żeby w piekarni sprawdzać termin przydatności do spożycia chleba, ktory rzekomo "dzisiaj przywieźli". Oszuści, jednym słowem.

W "pierogarni" na antresoli podano 15 klusek leniwych za 14 zł i różnym zupełnie niepotrzebnym i kwaskowatym przybraniem. Chłodne i najeść się tym nie można. Zupy za kilkanaście złotych, sałatka kilkanascie złotych, pierogi od 22 do 30 zł i też się nie można najeść. Czyli drogo.

Pizzeria obok dworca podaje kiepską pizze. Natomiast niedaleko LIDL-a jest pizzeria NAPOLI, gdzie można zamówić telefonicznie, a dostarczają gratis w rejonie Ustronia. Bardzo dobra.

Polecam plackarnie i naleśnikarnie oraz smażalnie ryb.

Brakuje kurczaka z rożna (nie widziałem ani jednego przez dwa tygodnie), wędliny smaczne i wyjatkowo tanie. Natomiast chleb najdroższy w tej strefie czasowej. Bazar dobrze zaopatrzony w warzywa i owoce. Brakuje jadłodajni z zupami, większośc serwuje drugie dania. Zupy bez wyboru, jako "zupa dnia", czyli co zostanie z poprzedniego dnia.
JM Skierniewice
aabc

Dołączenie: Nie Lip 25, 2010 7:27 pm

Re: Jedzenie w Ustroniu

Postprzez Horocz » Śro Sie 11, 2010 6:43 pm

10 sierpnia kupiłem w cukierni BETHLEHEM pierniki, które miałby być przekładane marmoladą różana. Pierniki były stare i nie było w nich śladu po marmoladzie. Ze słodkości natomiast polecam lody i naleśniki w DELICJACH.
Horocz

Dołączenie: Śro Sie 11, 2010 6:40 pm

Postprzez gorol35 » Pią Wrz 13, 2013 5:52 pm

Jak ktoś ma pecha to i trafi na złe jedzenie, ale ja zasadniczo nie mogę narzekać na wszelkie jadło jakie miałem okazję kupować w Ustroniu.
A ja i tak zdobędę szczyt.
gorol35

Dołączenie: Pią Wrz 13, 2013 5:48 pm
Miejscowość: Cieszyn

Postprzez plazowiczka » Sob Wrz 14, 2013 6:02 pm

Lody w Delicjach są OK ale naleśników nie jadłam :)
plazowiczka

Postprzez darionahar1 » Pon Wrz 16, 2013 6:26 pm

Naleśniki są tam przez pyszne, żałuj !
darionahar1

Dołączenie: Pon Wrz 16, 2013 6:22 pm

Postprzez orzeszeklaudia » Nie Lis 03, 2013 2:05 pm

No ja rowniez.
orzeszeklaudia

Postprzez dwornniak » Śro Lis 27, 2013 12:23 am

dobra sprawa, można tam dobrze zjeść :)
dwornniak

Dołączenie: Czw Lis 21, 2013 5:27 pm

Postprzez marrysska » Śro Lis 27, 2013 12:50 am

mamy bardzo dobre jedzenie u nas :)
marrysska

Dołączenie: Czw Lis 21, 2013 5:48 pm

Postprzez jatutajpisssze » Śro Lis 27, 2013 8:42 pm

racja, dobre polskie jedzenie :)
jatutajpisssze

Dołączenie: Czw Lis 21, 2013 6:20 pm

Postprzez Słoneczko » Pon Gru 23, 2013 11:28 am

Fatalna obsługa i bardzo kiepska kuchnia w Barze Ustroński.Po przyjeździe chciałam wypić kawę i zjeść śniadanie.Niestety NIEWYKONALNE.Bar pełen gości" z wczoraj"barman gbur totalny.Ignorujcie to miejsce bo można jedynie nabawić się wrzodów żołądka podziewa Gdzie Pan Sławek?W jego obecności zwykła kawa lepiej smakuje ;)
Słoneczko

Dołączenie: Czw Paź 10, 2013 2:53 pm

Następna

Powróć do Gastronomia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość