poszukiwane miejsce na wesele

poszukiwane miejsce na wesele

Postprzez indygo » Śro Sie 02, 2017 9:51 am

Hej, szukamy w okolicy fajnego miejsca na wesele
pobieramy się w przyszłym roku
zależy nam żeby to było fajne, klimatyczne miejsce na ok 80 osób
czy ktoś może coś polecić?
indygo

Dołączenie: Śro Sie 02, 2017 9:49 am

Re: poszukiwane miejsce na wesele

Postprzez Arletta28 » Śro Paź 25, 2017 11:11 pm

Na pewno warto podpytać znajomych. Bądź co bądź, gdybym sama miała znów urządzić przyjęcie weselne, najpewniej wybrałabym taką opcję jak wesele w Lublinie . Oferta Locomotiva jest naprawdę ciekawa, a jednocześnie na miejscu możemy od razu zamówić noclegi dla gości weselnych.
Arletta28

Dołączenie: Wto Maj 19, 2015 8:27 am

Postprzez Sylwianaa » Nie Paź 29, 2017 10:16 pm

Nie napisałaś gdzie to wesele chcesz robić :) Ja mogę Ci podrzucic namiary na hotel Lamberton http://www.hotellamberton.pl/wesele/ . Możesz tam zorganizować fajne wesele pod Warszawą. Hotel dysponuje salami weselnymi, które mogą pomieścić nawet do 180 osób, wiec spokojnie na 80 zrobisz. Mają fajne menu nie za milion monet. Na miejscu masz też noclegi dla gości jeśli masz taką potrzebę. Zerknij sobie na ich ofertę, może Ci podpasuje.
Sylwianaa

Dołączenie: Pią Lut 19, 2016 1:25 pm

Postprzez paula_28 » Czw Lis 09, 2017 5:04 pm

My z mężem wymieniliśmy obrączki w rozkładanym namiocie weselnym i uważam, że to była najlepsza możliwa decyzja! Sami wybraliśmy miejsce, dopasowaliśmy do siebie wystrój i wszystkie dodatki. Było naprawdę pięknie, a nasi goście do dzisiaj wspominają to miejsce :) A zainspirowali nas - uwaga - Gosia i Radek Majdanowie, bo trafiłam kiedyś w jakiejś gazecie na zdjęcia z ich wesela, które odbyło sie właśnie w namiocie weselnym :D
paula_28

Dołączenie: Czw Lis 09, 2017 4:38 pm

Postprzez ELizka » Pią Lis 10, 2017 6:48 pm

Ciekawych miejsc na wesele znajdziemy dzisiaj na pewno wiele. Niemniej jednak nie możemy zapominać także o skorzystaniu z takich usług, jak chociażby kamerzysta ślubny kraków http://vivostudio.pl/ . Dzięki nim bowiem ten wyjątkowy w naszym życiu moment, zostanie wspaniale uwieczniony na długie lata.
ELizka

Dołączenie: Wto Mar 21, 2017 12:25 pm

Postprzez Sezamka » Czw Lis 30, 2017 1:03 pm

A myśleliście o Istebnej? Tam jest sala na wesele w górach w hotelu Złoty Groń: wesele-w-gorach.pl, na pewno kojarzycie to miejsce. A hotel w środku jest przepiękny, przy okazji to doskonała lokalizacja na plener ślubny.
Sezamka

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 2:00 pm

Postprzez panna.mloda » Czw Lis 30, 2017 7:15 pm

Istebna to dla mnie trochę za daleko, tym bardziej, że w Mierzęcicach, niedaleko Dąbrowy Górniczej znajduje się świetna gospoda, w której można zorganizować wesele. Chodzi mi konkretnie o http://www.gosciniecparadise.pl/wesela , sprawdźcie sobie sami i na pewno przyznacie mi rację, że to po prostu bardziej się opłaca :)
panna.mloda

Dołączenie: Czw Lis 30, 2017 7:14 pm

Postprzez Gosia1968 » Śro Gru 06, 2017 9:44 am

Z przyjemnością Wam demonstruję wyszukiwarkę sal weselnych https://www.saleweselne.com/ Oczywiście wszystko z podaną ceną, wielkością sali oraz wszelkimi atrakcjami :)) Baza ponad 2000 punktów. Uważam, że to bardzo pomocne, a ile czasu można zaoszczędzić :) Pozdrawiam
Gosia1968

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 9:06 am

Postprzez Czwartunioo » Śro Gru 06, 2017 2:44 pm

A czy myślicie, że wesele we Wrocławiu będzie robiło takie "Łał" ?
Czwartunioo

Dołączenie: Śro Gru 06, 2017 2:41 pm

Postprzez jokud334 » Wto Gru 12, 2017 1:18 pm

a jakie miejsce jest najlepsze

Dołączenie: Wto Gru 12, 2017 1:17 pm

Następna

Powróć do Gastronomia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości