czystość w gastro

Re: czystość w gastro

Postprzez renia89 » Pią Kwi 06, 2018 2:04 pm

Czystość w kuchni i ogólnie w gastronomii jest niezbędna. Najlepiej korzystać ze środków https://stalgast.com/higiena. Sprawdzone produkty i specjalnie dla gastronomii.
renia89

Dołączenie: Śro Mar 07, 2018 11:51 am

Postprzez angela23 » Wto Maj 15, 2018 7:18 pm

Całkowicie się z tym zgadzam, czystość jest bardzo ważna w gastronomii i łatwo ją uzyskać dzięki zmywarkom winterhalter, firma ma w ofercie również ekologiczne środki czystości oraz możliwość wypożyczania sprzętu na korzystnych warunkach
angela23

Dołączenie: Śro Gru 21, 2016 9:01 am

Postprzez Grycan » Śro Maj 23, 2018 6:11 pm

Czystość w gastronomi to jedna z podstawowych zasad i wymogów, które trzeba spełnić. W mojej restauracji, dezynfekcja rąk jest wymagana od każdego, kto wchodzi na kuchnię i ma kontakt z żywnością. To pozwala na wykluczenie bakterii, które mogłyby zaszkodzić moim gościom restauracyjnym. Budując renomę restauracji, warto zwrócić szczególną uwagę na czystość.
Grycan

Dołączenie: Śro Maj 16, 2018 3:42 pm

Postprzez Jago999 » Czw Maj 24, 2018 3:59 pm

Nienawidzę patrzeć na insekty. A miałam ich nadzwyczaj wiele niedawno w firmie. Nieskończenie dochodziłam dlaczego tak się stało. Z pomocą przybyła jednostka, jaką poleciła mi moja kumpela. Spółka inso-tech.com.pl uchroniła mi życie. Teraz weselę się nienaganną i pachnącą instytucją. Zalecam komukolwiek - deratyzacja.
Jago999

Dołączenie: Czw Maj 24, 2018 3:58 pm

Poprzednia

Powróć do Gastronomia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość