Food trucki w Ustroniu

Food trucki w Ustroniu

Postprzez rafalrore » Pon Cze 27, 2016 11:52 am

Mieszkam w Brennej, niedaleko Ustronia i od pewnego czasu myślę nad założeniem własnego biznesu. Zdecydowałem, że założę lokal gastronomiczny, ponieważ nasze okoliczne miejscowości cieszą się dosyć dużym zainteresowaniem turystycznym (Ustroń wręcz ogromnym ;)). Długo myślałem nad tym co konkretnie otworzyć, a ostatnio po przeczytaniu tego artykułu na temat obecnych trendów w gastronomii: http://multigastro.pl/blog/nowe-technol ... stronomii/ stwierdziłem, że świetnym pomysłem byłoby kupienie food trucka i bywanie nim w Ustroniu i innych okolicznych miejscowościach. Serwowałbym burgery, oczywiście slow foodowe, aby jeszcze bardziej wpisać się w panującą modę. Myślałem też o stworzeniu menu dla dzieci, dla których serwowałbym malutkie burgery z bardziej im odpowiadającymi składnikami. Jak myślicie, czy to ma szanse odnieść sukces? Czy taki food truck sprawdzi się w Ustroniu? Jakie macie podejście do food trucków? :)
rafalrore

Dołączenie: Pon Cze 27, 2016 11:46 am

Re: Food trucki w Ustroniu

Postprzez TokarskiA » Wto Lip 05, 2016 1:42 pm

Podobno jest to bardzo opłacalna forma biznesu. Z tego co się orientuje, w krajach Europy Zachodniej - niezwykle popularna.
Osobiście uważam, że w miejscach rozwiniętych turystycznie, takich jak Ustroń, sprawdzi się na pewno.
Wynajem aut - wypozycz.net
TokarskiA

Dołączenie: Pon Lip 04, 2016 12:42 pm
Miejscowość: Ustroń

Postprzez olczykmm » Wto Sie 09, 2016 8:23 pm

pomyśl o sushi (rolo jak kebab) , w Gdyni widziałam fajny lokal między rolkami,sprawdź sobie ! sama bym odwiedzała twojego trucka :D
olczykmm

Dołączenie: Wto Sie 09, 2016 8:17 pm

Postprzez Janusz1 » Wto Sie 30, 2016 12:09 pm

przyjedź do Katowic i zobacz jak to wygląda - praktycznie co tydzień, dwa są zloty food traków
Janusz1

Dołączenie: Śro Sie 03, 2016 3:45 pm
Miejscowość: Gliwice

Postprzez Tobiasz » Wto Paź 11, 2016 10:46 pm

Bardzo dobry pomysł na biznes. Dowiadywałeś się już w Sanepidzie jak wygląda procedura?
Tobiasz

Dołączenie: Śro Paź 05, 2016 8:58 pm

Postprzez Retro34 » Wto Paź 16, 2018 12:50 pm

Na pewno to jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu wielu trudności można sobie oszczędzić.
Jeden dzień może być perłą, a wiek cały może nic nie znaczyć – Gottfried Keller
Awatar użytkownika
Retro34

Dołączenie: Wto Paź 16, 2018 11:59 am

Powróć do Gastronomia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość