wyciskarki wolnoobrotowe

wyciskarki wolnoobrotowe

Postprzez spiryd » Nie Cze 26, 2016 2:40 pm

Posiadacie w domach wyciskarki wolnoobrotowe? A może to dobry pomysł by urozmaicić swoją restaurację w taką wyciskarkę? Zdrowa żywność i soku jest coraz bardziej popularna.
spiryd

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 7:39 pm

Re: wyciskarki wolnoobrotowe

Postprzez panorama » Pon Sie 08, 2016 2:27 pm

Ja takiej nie mam, ale może zamówię.
panorama

Dołączenie: Pon Gru 22, 2014 4:49 pm

Postprzez TokarskiA » Pią Wrz 09, 2016 8:22 am

Ja uważam, że wolnoobrotowe nie sprawdzą się, jeśli powiedzmy masz większą rodzinę a soków pijesz na prawdę dużo.
Ja od 2 lat mam Kuvingsa - wysokoobrotowego, który doskonale sprawdza się w domu.
Pytanie: czy jak pijesz mało soków, tzn. robisz sok dla 2-3 osób, to nie lepiej jest zainwestować w sokowirówkę? Wyciskarki są drogie i dość wolno się zwracają, dlatego temat warto jest dobrze przemyśleć.
Wynajem aut - wypozycz.net
TokarskiA

Dołączenie: Pon Lip 04, 2016 12:42 pm
Miejscowość: Ustroń

Postprzez Sisi » Czw Paź 06, 2016 1:13 pm

Nie jestem za wyciskarkami wolnoobrotowymi, wole te tradycyjne, ale też mam sporą rodzinę.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez manisa » Czw Paź 20, 2016 4:05 pm

Wyciskarki wolnoobrotowe są dużo lepsze, sok jest bogatszy dzięki nim w witaminy:) Według mnie to dobry pomysł w restauracji.
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl
manisa

Dołączenie: Czw Paź 20, 2016 4:02 pm

Postprzez Sylwianaa » Wto Lis 15, 2016 7:47 pm

Soki z wyciskarki do owoców to świetna sprawa. Soki z wyciskarki sa o wiele zdrowsze niż te z sokowirówki. Ja się zastanawiam nad kupnem wyciskarki Hurom. Mają spory wybór wyciskarek. Większość modeli ma opcję rozbudowy - można kupić dodatkowe akcesoria np do robienia lodów czy sorbetów a także sitka do klarownych soków czy sita do musów. Taki sprzęt przydaje się szczególnie jeśli mamy dzieci - zamiast kupować soki można przygotować własne, smaczne i zdrowe.
Sylwianaa

Dołączenie: Pią Lut 19, 2016 1:25 pm

Postprzez ELizka » Śro Cze 28, 2017 11:37 am

To prawda, że wyciskarki radzą sobie lepiej z większością warzyw, owoców czy liści a do tego nie utleniają przyrządzonych mieszanek. Z tego co ostatnio czytałam, dowiedziałam się, że wyciskarka Muke ma najmniej obrotów na rynku czyli 30 na minutę. Dzięki niej możemy przyrządzić różnorodne napoje, koktajle, mleka roślinne czy deserki dla dzieci. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na cenę oraz jakość, firma Muke posiada jedne z tańszych wyciskarek w klasie premium, jednak wcale nie odstaje jakością od wiodących marek. Późniejsza forma eksploatacji również jest ważna dlatego warto porównać ceny sit, które w Muke są nawet o połowę tańsze.
ELizka

Dołączenie: Wto Mar 21, 2017 12:25 pm

Postprzez eela » Pon Lip 03, 2017 11:36 pm

W restaracji przydaje się to sporadycznie , a tylko zbędny wydatek :)
eela

Dołączenie: Sob Lip 01, 2017 7:55 am

Postprzez trippo » Pią Lip 07, 2017 10:31 pm

Jestem ich fanem, ale przed zakupem warto sprawdzić czy końcówki pasują na różne typy owoców. Sam na początku popełniłem błąd i tego nie sprawdziłem.
trippo

Dołączenie: Pią Lip 07, 2017 10:27 pm

Powróć do Gastronomia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości