Zdrowe owoce

Re: Zdrowe owoce

Postprzez Darczysław » Czw Maj 03, 2018 12:04 am

Każde owoce są zdrowe, jeśli pozbawione są pestycydów
Darczysław

Dołączenie: Czw Maj 03, 2018 12:03 am

Postprzez Chaberek » Pią Maj 04, 2018 1:08 pm

Najlepsze to te, które pochodzą z upraw ekologicznych. Mam do nich największe zaufanie.
Chaberek

Dołączenie: Pią Maj 04, 2018 1:06 pm

Postprzez Ann45 » Pon Maj 14, 2018 2:47 pm

Jeżeli szukasz wyjątkowo wartościowych, urodziwych produktów gospodarstwa rolnego czy to do skonsumowania czy też do handlu niemałymi porcjami to zdecydowanie doradzam produkt jakim jest borówka amerykańska. Jest to wyjątkowo smaczny a dodatkowo jeden z najwartościowszych owoców. Dżemy smakują nieziemsko. Rzeczywiście doradzam firmę, jaką ostatnio odszukałam w necie.
Ann45

Dołączenie: Pon Maj 14, 2018 2:46 pm

Postprzez Mirindarka » Czw Maj 17, 2018 1:42 am

Pewnie, ze owoce sa zdrowe :) Tez szczegolnie teraz kiedy sa dostepne pilnuje, zeby dostarczac ich do organizmu, bo daja mnostwo witamin :) A czytaliscie moze artykuly na stronie https://hashimotoplan.com/ ? Ja mam problem z tarczyca dlatego dieta jest dla mnie szczegolnie wazna i wlasnie tam znajduje mnostwo cennych wskazowek na temat zdrowego stylu zycia :)
Mirindarka

Dołączenie: Sob Lis 25, 2017 12:06 am

Postprzez anulk90 » Czw Maj 17, 2018 12:40 pm

ja uwielbiam świeze owoce, ale niestety nie mogę ich jeść bo zaraz biegunka, tak samo z warzywami... coś tam mam nie tak, ostatnio już się wkurzyłam i zaczełam od warzyw, znowu biegunka, poszłam do apteki po preparat intesta http://intesta.pl bo stosuje go też moja mam ai biegunki nie ma. i faktycznie. jem normalnie warzywa stosując inteste i jest wszystko w jak najlepszym porzadku :)
anulk90

Dołączenie: Śro Kwi 26, 2017 5:16 am

Poprzednia

Powróć do Gastronomia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość