odchudzanie

Re: odchudzanie

Postprzez 1houR1 » Pią Gru 07, 2018 10:42 pm

Nigdy w życiu o tym nie słyszałem, jednak szczerze, to mnie to przeraża
1houR1

Dołączenie: Pią Gru 07, 2018 10:39 pm

Postprzez Rakovs13 » Nie Gru 09, 2018 9:54 pm

W odchudzaniu najważniejsze jest przede wszystkim picie tylko i wyłącznie wody i soków
Rakovs13

Dołączenie: Nie Gru 09, 2018 9:52 pm

Postprzez Demonix » Pon Gru 10, 2018 10:45 pm

W odchudzaniu najważniejsze jest uzupełnianie mikroelementów
Demonix

Dołączenie: Pon Gru 10, 2018 10:42 pm

Postprzez Tymoteusz » Wto Gru 11, 2018 11:48 am

Odchudzanie to złożony proces. Trzeba pamiętać, że poza samą dietą potrzebny jest też ruch, który przyspiesza zrzucanie nadprogramowych kilogramów. Jeśli macie problem ze schudnięciem to najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów od odchudzania. Teraz bardzo popularne sa wczasy odchudzające, na których w kontrolowany sposób można pozbyć się zbędnych kilogramów. Ja zastanawiam się nad wyjazdem nam morze https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html . Znalazłem tam takie wczasy, na których można zadbać o siebie i pozbyć się nadwagi. Musze zabrać się za siebie bo czuję się źle w swoim ciele.
Tymoteusz

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 4:16 pm

Postprzez Londerro » Śro Gru 12, 2018 12:14 pm

To co napisałeś jest kluczowe w odchudzaniu albo inaczej: w zdrowym odchudzaniu. Chodzi mi nie tylko o samą dietę ale też dodatkowy ruch. Z braku ruchu wynika też wiele innych dolegliwości związanych ze stawami, mięśniami itp. A znacząco większa waga przy otyłości to większe obciążenia dla całego układu kostnego. Po prostu nie opłaca się nosić zbędnych kilogramów na sobie. To pewne. Podczas wczasów odchudzających na 100% jest jakaś opieka dietetyka. Wtedy można się dowiedzieć bardzo dużo o tym co zmienić, jak się odżywiać itp. Ważne żeby po powrocie do domu nie zapomnieć o zaleceniach. A jeśli potrzebne będą dodatkowe konsultacje to teraz jest to bardzo łatwe - wiem, że na http://centrumdietetyki.com mają możliwość udzielania porad on-line. Dostęp do internetu ma teraz każdy więc to żaden problem by się skontaktować. To duża wygoda i oszczędność czasu.
Londerro

Dołączenie: Pon Gru 10, 2018 5:03 pm

Postprzez piotera » Pon Gru 31, 2018 6:38 pm

Nikt o tym nie pisze a to przecież ważne. Mam na myśli pobudzenie metabolizmu, a nawet jego przyspieszenie https://pastillas-adelgazantes.eu/como- ... sencillos/ . To jest niezbędne w przypadku odchudzania
piotera

Dołączenie: Nie Gru 27, 2015 1:13 pm

Postprzez Jeremy » Śro Sty 02, 2019 3:57 pm

Według mnie wszystko musi trwać i nie ma co przyśpieszać procesów
Jeremy

Dołączenie: Śro Sty 02, 2019 3:54 pm

Postprzez mosktom » Śro Sty 23, 2019 1:33 pm

Odchudzanie? Wolę termin aktywne życie.
Odchudzanie źle mi się kojarzy, wyrzeczenia, pot, łzy.
Może po prostu mniej fastfood a więcej domowych posiłków, przygotowanych przez nas samych lub catering.
Więcej ruchu, choćby spacerów.
Podczas których możemy sobie posłuchać audiobooka na przykład.
Osobiście polecam sklepdlasluchacza.pl
Pozdrawiam i sukcesów życzę.
mosktom

Dołączenie: Śro Sty 23, 2019 1:18 pm

Postprzez uniszka » Pią Sty 25, 2019 3:22 pm

Odchudzanie to ciężka sprawa, zwłaszcza jeśli ktoś ma taki sam problem jak ja ze słodyczami :D
uniszka

Dołączenie: Pią Sty 25, 2019 3:21 pm

Postprzez sybilla » Sob Sty 26, 2019 2:25 pm

Uniszka ja też miałam problem. Ciężko mi się oderwać od słodyczy. Kocham je to miłość bez wględu na wszystko :D Ale niestety zadałam sobie kiedyś pytanie czy chcę zjeść ciastko czy wyglądać jak ciasteczko :) Wygrało to drugie. Kupiłam jeszcze tabletki wspomagające odchudzanie i zmniejszające łaknienie na słodkie, co bardzo mi pomogło schudnąć. Pochwalę się. Po 3 miesiącach jestem lżejsza 10 kg :)
sybilla

Dołączenie: Pon Kwi 18, 2016 7:27 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość