Bukmacher a prawdziwy zarobek

Re: Bukmacher a prawdziwy zarobek

Postprzez Iagar » Pon Gru 17, 2018 2:57 pm

Według mnie jeśli ktoś się na tym zna i ma trochę szczęścia to obstawiając mecze na takich stronach https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie , jest w stanie sporo zarobić. Znam sporo takich osób, z czego kilka z nich nawet się z tego utrzymuje
Iagar

Dołączenie: Czw Sie 17, 2017 10:38 pm

Postprzez Tomaszch » Śro Gru 19, 2018 3:34 pm

Da się zarabiać na bukmacherce, ale trzeba być wgryzionym w dany sport po sam czubek głowy i ogarniać wszystkie niuanse.
Tomaszch

Dołączenie: Śro Gru 19, 2018 3:32 pm

Postprzez Gonzo44 » Śro Gru 19, 2018 7:34 pm

Nie ma szans na tym wyjść na plus, moim zdaniem to zwykły hazard !
Gonzo44

Dołączenie: Śro Gru 19, 2018 7:27 pm

Postprzez KarolKarol » Śro Gru 19, 2018 10:14 pm

Ja jestem nowy w wszelkich zakładach bukmacherskich, ale już udało mi się w tym zakochać. Moim zdaniem to świetny sposób na zarobek i nie warto słuchać innych, którzy mówią, że to strata pieniędzy. Wydaje mi się, że kluczem do sukcesu jest odpowiedni poziom wiedzy na ten temat. Mi w zdobyciu tej wiedzy pomogło http://alfabets.pl/. Myślę, że warto tam zajrzeć jeśli interesujesz zakładami bukmacherskimi :)
KarolKarol

Dołączenie: Śro Gru 12, 2018 12:31 pm

Postprzez parus » Śro Sty 16, 2019 1:27 pm

Bardzo lubię obstawiać zakłady, ale jeszcze bardziej pasjonują mnie darmowe gry hazardowe 77777 nowości 2019 Myślę, że gra w 7 jest wszystkim bliżej znana i nie trzeba jej za bardzo przedstawiać, ale jeśli ktoś nie wie o czym mowa polecam się zapoznać :)
parus

Dołączenie: Nie Sty 13, 2019 4:25 pm

Postprzez alicja76 » Sob Lut 02, 2019 1:51 pm

Znam osoby, którym się powiodło. Te przykłady pokazują, że hazard nie zawsze bywa nieopłacalny. Oprócz obstawiania zakładów zajmuje się jeszcze graniem w różnego rodzaju gry hazardowe - szczególnie polecam najlepsze automaty do gry na prawdziwe pieniądze hot spot Może to Was zainteresuje :)
alicja76

Dołączenie: Pią Lut 01, 2019 9:37 pm

Postprzez dudu15 » Śro Mar 13, 2019 3:36 pm

Nigdy nie przypuszczałam, że automat zarobkowy są takie drogie :shock: :shock: :shock: nigdy nie przypuszczałam, że to jest tak wymagające finansowe. Ale marzę o czymś takim, hahahah
dudu15

Dołączenie: Śro Mar 13, 2019 3:32 pm

Poprzednia

Powróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości