Bukmacher a prawdziwy zarobek

Re: Bukmacher a prawdziwy zarobek

Postprzez pabjaq » Śro Lis 29, 2017 4:53 pm

Mi się wydaje, że takie tematy warto zostawiać specom z tej dziedziny. To się naprawdę bardzo dobrze sprawdza :)
Wiedziała tylko jedno. Pragnęła, żeby zaraz tutaj objęły ją jego silne ramiona. Potem co będzie,to będzie.
Awatar użytkownika
pabjaq

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 8:00 pm

Postprzez Sweet » Śro Lis 29, 2017 5:41 pm

W tym "biznesie" nie da się zarobić, takie moje skromne zdanie, zawsze człowiek wyjdzie na minus, co by nie robił
Sweet

Dołączenie: Pon Maj 30, 2016 10:19 am

Postprzez Iagar » Wto Sty 23, 2018 1:29 pm

Wydaje mi się, że się da. Trzeba się tylko na tym znać. Są osoby, które regularnie obstawiając mecze na takich stronach https://betonline.net.pl/ są w stanie na prawdę dobrze zarabiać. Wydaje mi się, że przede wszystkim liczy się w tym wiedza oraz doświadczenie
Iagar

Dołączenie: Czw Sie 17, 2017 10:38 pm

Postprzez mateusz30 » Wto Sty 23, 2018 2:13 pm

Jeżeli masz pojęcie o danym sporcie to możesz próbować swoich sił. Na pewno nie stawiać wszystkiego jak popadnie aby po niższym kursie bo to nie ma sensu
mateusz30

Dołączenie: Wto Sty 23, 2018 2:09 pm

Postprzez Kowok » Wto Sty 23, 2018 7:50 pm

W bukmacherce nie da się niestety zarobić ....
Kowok

Dołączenie: Wto Sty 23, 2018 7:49 pm

Postprzez djembe » Pon Lut 26, 2018 11:34 am

Trzeba mieć wiedzę plus szczęście. Wygrywają ludzie z doświadczeniem, ale najczęściej pokryją tylko swoje dotychczasowe straty
djembe

Dołączenie: Sob Lut 24, 2018 10:05 pm

Postprzez zakreconysportem » Pią Mar 02, 2018 10:48 am

Jasne, że się da. Musisz tylko grać mądrze i przede wszystkim - wybrać legalne, dobre i sprawdzone zakłady bukmacherskie. Ja szczerze polecam Etoto (w linku). Gram tam jakiś czas, typuję nie tylko wydarzenia sportowe. Super sprawa i parę razy jak siadł kupon to naprawdę fajne pieniądze udało się wygrać. :)
zakreconysportem

Dołączenie: Pią Mar 02, 2018 10:44 am

Postprzez luiza » Śro Kwi 25, 2018 8:58 am

Dokladnie! Obstawiając mecze warto wiedzieć, które zakłady bukmacherskie są legalne i uczciwe wobec swoich klientow. Na https://bukmacher-legalny.pl/legalni-bukmacherzy/ znajdziesz listę działających legalnie i nielegalnie bukmacherow. Przyda Ci się.
luiza

Dołączenie: Śro Wrz 27, 2017 1:24 pm

Postprzez michael334s2 » Śro Kwi 25, 2018 5:32 pm

O bukmacherce mógłbym napisać chyba ze 2 książki :) Zajmowałem się tym od liceum, na studiach "dorabiałem" na życie, a później było już tylko gorzej. Póki miałem dużo czasu i interesowałem się sportem, szło całkiem dobrze. Fakt, że grałem wówczas za niskie kwoty rzędu 10, 15 zł za kupon. Zrezygnowałem z tego jakieś 2 lata temu, gdy założyłem rodzinę, bo nie chciałem narażać ich na nieprzyjemności z tego tytułu. Jako zajęcie hobbystyczne dla amatorów mogę polecić, ale jeżeli ktoś chce na tym zarabiać, to musi mieć mocną głowę i interesować się sportem na bieżąco.

Dołączenie: Pon Kwi 02, 2018 8:36 am

Postprzez danko » Pią Maj 04, 2018 3:45 pm

Myślę, że zarabianie na bukmacherce jest możliwe i wydaje mi się, że jestem tego najlepszym przykładem. Ostatnio zacząłem korzystać z gotowych typów, znajduję je na www.typybukmacherskie.org/typy-na-dzi-typy-na-jutro-vt32487.htm i powiem wam, że trafiam bardzo dużo. Zarobiłem już naprawdę niezły kawałek gotówki
danko

Dołączenie: Pią Maj 04, 2018 2:55 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości