Bukmacher a prawdziwy zarobek

Re: Bukmacher a prawdziwy zarobek

Postprzez Obcasik » Śro Sie 02, 2017 8:00 pm

Mój chłopak obstawia i cały czas liczy, że wygra... tylko zanim to zrobi to już nie wie ile przegrał. Całe szczęście że stawia małe sumy
Obcasik

Dołączenie: Śro Sie 02, 2017 3:49 pm

Postprzez seaa » Wto Sie 08, 2017 9:20 am

dopóki będziesz traktować to jako zabawę możesz próbować :)
seaa

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 9:11 am

Postprzez myrynda » Wto Sie 08, 2017 6:28 pm

Jeśli ktoś gra rozważnie i traktuje to jako rozrywkę to ok. Mój mąż też gra w zakładach bukmacherskich i obstawia mecze, nie powiem że nie wygrywa bo udaje mu się często wygrać niezłe sumki ale wiadomo musi więcej zainwestować. Wiele też czytałam na temat bukmacherstwa i jeśli ktoś interesuje się zakładami to fajne wskazówki można poczytać tutaj- http://lepszykurs.pl/forum-bukmacherskie/
myrynda

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 6:25 pm

Postprzez k0nr4d99 » Śro Sie 09, 2017 6:18 pm

Nie wierzę w takie zakłady, ze da się tam coś wygrać...
k0nr4d99

Dołączenie: Śro Sie 09, 2017 6:16 pm

Postprzez tenefaum » Śro Sie 09, 2017 7:26 pm

Cześć, mam pytanie. W jakich zakładach bukmacherskich najczęściej gracie? Czytałem na http://superbets.pl/konkurencja-rynku-zakladow-bukmacherskich-sie-zaostrza/, że ostatnimi czasy na rynku pojawiło się i będzie pojawiać coraz więcej takich firm. Ja najszczęściej gram w Totolotku, ale zastanawiam się czy to dobry wybór. Może macie jakieś doświadczenia?
tenefaum

Dołączenie: Śro Sie 09, 2017 5:35 pm

Postprzez waldeczeQQ » Czw Sie 10, 2017 1:17 pm

Na pewno da się coś wygrać, gdyby się tylko wtapiało kasę, to w końcu nie byłoby chętnych
waldeczeQQ

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 7:20 am

Postprzez Patmac » Pią Sie 11, 2017 8:08 pm

Gdyby kasy się nie wtapiało to by takie instytucje jak punkty buchmacherskie nie istniały... Prawda taka, że na plus wyjdą nie liczni, reszta niestety moim zdaniem na minus
Patmac

Dołączenie: Czw Sie 10, 2017 1:30 pm

Poprzednia

Powróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości