Dobry sklep sportowy

Re: Dobry sklep sportowy

Postprzez placzabaaw » Wto Paź 16, 2018 11:46 pm

Wiesz co... To chyba wszystko zależy ostatecznie od tego czego konkretnie poszukujesz. Bo jak szukasz jakiejś nowej deski do sportów wodnych, to na Twoim miejscu wolałabym chyba najpierw zajrzeć sobie po prostu na stronę https://proboarder.pl/sup-deski i tam poszukać jakichś ciekawych modelu :)
placzabaaw

Dołączenie: Wto Paź 16, 2018 11:28 pm

Postprzez Radekrak » Pią Paź 19, 2018 7:26 pm

Coraz więcej osób jest zainteresowanych sportem, zapotrzebowanie rośnie i sklepy sportowe wyrastają, jak grzyby po deszczu. Nie dziwię więc, że pytacie, gdzie warto pójść, a gdzie nie. Sam mogę Wam powiedzieć, że w Buduj Masę https://www.budujmase.pl/sklep/ dostaniecie świetne ubrania, odżywki dla sportowców, a nawet suplementy diety codziennego użytkowania. Wiem o nim, bo kumpel biega w maratonach i się tam wyposaża.
Radekrak

Dołączenie: Wto Paź 24, 2017 5:04 pm

Postprzez demczar » Śro Sty 30, 2019 11:37 am

Dobry sklep rowerowy to taki, który ma bogatą ofertę i atrakcyjne przeceny. Musisz mieć w czym wybierać, a ceny nie mogą być wygórowane. Wiele jest sklepów, które dodatkowo oferują różne dodatki, odzież sportową czy gadżety. W takim sklepie najbardziej opłaca się robić zakupy :)

Ja od lat korzystam z oferty sklepu PM Bike - tam często można liczyć na fajne zniżki, a rowery i sprzęty jakie tam mają, są markowe. Każdy rowerzysta zna marki takie jak Winora, Kross, LeGrand czy Trek. To są jedne z najbardziej popularnych rowerów. :) Aktualnie, w sklepie są przeceny, które zaczynają się od kilkuset złotych. Myślę, że warto jest zainwestować w wysokiej jakości, markowy rower. Takie jednoślady mogą starczyć naprawdę na długo. Poza tym, sezon na rower zbliża się wielkimi krokami.

Pozdrawiam! :)
demczar

Dołączenie: Pon Maj 23, 2016 3:38 pm

Postprzez Eliza00 » Pon Lut 04, 2019 2:59 pm

Dzięki za polecenie strony. Jestem zainteresowana takim sklepem.
Awatar użytkownika
Eliza00

Dołączenie: Pią Lis 09, 2018 3:24 pm
Miejscowość: Częstochowa

Postprzez SebastianRo » Wto Lut 26, 2019 10:45 am

Ja bardzo często rzeczy sportowe kupuję tutaj https://www.faut.com.pl/survival
SebastianRo

Dołączenie: Czw Sie 30, 2018 7:05 pm

Postprzez Mirall » Śro Mar 13, 2019 1:31 pm

Na siłowni czy przy ćwiczeniach fitness dość ważne są ubrania, powinny one być z odpowiedniego materiału. Bawełna dobrze chłonie pot, ale za to bardzo długo wysycha, co sprawia, że ćwiczymy w mokrej, nieprzyjemnej, klejącej się do ciała szmacie. Są różne oddychające dzianiny sportowe z włókien takich jak coolmax czy tactel, które nadają się do ćwiczeń znacznie lepiej niż tradycyjna bawełna.
Mirall

Dołączenie: Pią Cze 29, 2018 2:33 pm

Poprzednia

Powróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości