Dobry sklep sportowy

Re: Dobry sklep sportowy

Postprzez remik » Pon Lut 12, 2018 11:07 am

Jesli szukasz wszelkiego rodzaju siatek sportowych to polecam zajrzec tutaj http://siatki.info/ nie widziałem nigdzie większej oferty i co ważne tak atrakcyjnej cenowo jak tutaj.
remik

Dołączenie: Śro Wrz 10, 2014 1:48 pm

Postprzez karino » Wto Lut 13, 2018 1:22 pm

Dużo ciekawych rzeczy jesli chodzi o sprzet sportowy jest do kupienia w sklepie https://www.domenasportowa.pl/ szczegolnie teraz warto na rowery popatrzec jak ktos chce fajny rower na wiosne to teraz jeszcze przed sezonem sporo ciekawych promocji mozna znalezc :)
karino

Dołączenie: Pią Paź 06, 2017 5:14 pm

Postprzez Meteor » Wto Lut 13, 2018 6:22 pm

No najlepiej jest w sieciówkach, też tam robię zakupy
Meteor

Dołączenie: Wto Lut 13, 2018 6:20 pm

Postprzez sportowiec » Śro Lut 14, 2018 5:34 pm

Mi koleżanka z drużyny windsurfingowej poleciła kiedyś sklep ze sprzętem sportowym Board Serwis i od tamtej pory zawsze kupuję tam prze najróżniejsze akcesoria i pianki neoprenowe Oneill, które towarzyszą mi podczas każdego wakacyjnego wyjazdu i surfowania po akwenach wodnych na całym świecie :)
sportowiec

Dołączenie: Wto Lut 06, 2018 5:15 pm

Postprzez jagna23 » Czw Lut 15, 2018 1:45 pm

Jeśli szukacie sprzętu sportowego, odzieży i obuwia to polecam sklep Kosmos. Mają bardzo dobre ceny i duży wybór :)
jagna23

Dołączenie: Czw Lut 15, 2018 1:42 pm

Postprzez Agusiek55 » Pon Lut 19, 2018 8:50 pm

Ja to raczej staram się unikać takich typowych supermarketów sportowych. W sumie jakoś to nie wierzę w świetną jakość produktów z takich sklepów. Jak kupuje coś dla siebie, a jeżdżę półprofesjonalnie na rowerze to wybieram specjalne sklepy rowerowe. Jeżeli też jesteście fanami dwóch kółek to zajrzyjcie na https://www.drerowery.pl/pl/c/ODZIEZ/69 Zakupicie tam nie tylko rowery z górnej półki ale niezbędną odzież kolarską czy też części rowerowe
Agusiek55

Dołączenie: Sob Maj 27, 2017 4:22 pm

Postprzez vorelka » Śro Mar 14, 2018 1:01 pm

Dla mnie dobrym sklepem okazała się DomenaSportowa.pl nie dość, że tuż przed wiosną kupiłam świetny rower miejski na przecenie to dodatkowo trafiłam na promocję na odzież do treningu. Wiosna idzie i trzeba robić formę, prawda czy nie?! :)
vorelka

Dołączenie: Pon Wrz 11, 2017 7:17 pm

Postprzez panmamutek » Czw Mar 15, 2018 10:11 am

Ja wszystkie odżywki i suplementy kupuję w sklepie Mamut Pro. Polecił mi go trener na siłowni, jak szukałem sklepu, który w swojej ofercie ma suplement o nazwie Halotropin Prosupps, bo nigdzie indziej nie mogłem go znaleźć i od tamtej pory regularnie robię w nim zakupy, także śmiało mogę polecić :)
panmamutek

Dołączenie: Czw Lut 08, 2018 1:07 pm

Postprzez sportowiec » Pią Mar 16, 2018 8:31 pm

Ja polecam przyjrzenie się BoardSerwis - nie tylko sklep, ale i serwis sprzętu narciarskiego Warszawa i okolice mogę nieźle skorzystać na ich profesjonalizmie
sportowiec

Dołączenie: Wto Lut 06, 2018 5:15 pm

Postprzez koziel.wojciech.88 » Wto Mar 20, 2018 10:12 am

szukam dobrego sklepu sportowego, gdzie kupię bluzę masita. Znacie może coś? Wgl. polecacie tą firmę? Słyszałem, że jest bardzo dobra mimo, że mniej znana.
koziel.wojciech.88

Dołączenie: Czw Lut 15, 2018 11:17 am

PoprzedniaNastępna

Powróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości