ulubiony sport

ulubiony sport

Postprzez RobinHood » Pią Sty 04, 2019 2:30 pm

Cześć wszystkim, nie było tu jeszcze takiego tematu więc zapoczątkuje - jaki uprawiacie sport? Ja jestem początkującym łucznikiem i ćwiczę na black sheep apollo. Ciekawe czy ktoś jeszcze się tu interesuje łucznictwem, dajcie znać !
RobinHood

Dołączenie: Wto Kwi 24, 2018 12:15 pm

Re: ulubiony sport

Postprzez mosktom » Śro Sty 23, 2019 1:23 pm

Łucznictwo? Nie próbowałem, choć w TV ogląda się spoko.
Ja lubię biegać.
Biegać i słuchać muzyki a ostatnio słucham audiobooków z sklepdlasluchacza.pl
Pozdrawiam
mosktom

Dołączenie: Śro Sty 23, 2019 1:18 pm

Postprzez mczay » Śro Sty 23, 2019 11:41 pm

Moim ulubionym sportem jest jazda na deskorolce. Z uwagi na to, że w chwili obecnej moja deskorolka uległa uszkodzeniu, rozglądam się za nową. Zauważyłem, że ich sprzedażą zajmuje się sklep internetowy https://onboardshop.org/balance-board - czy kiedykolwiek mieliście okazję do niego zajrzeć, czy raczej nie? Może złożyliście w nim zamówienie i moglibyście wypowiedzieć się na jego temat?
mczay

Dołączenie: Pon Lut 26, 2018 5:11 am

Postprzez Sylwianaa » Pią Sty 25, 2019 2:43 pm

Mi się bardzo podoba jazda konna i chętnie bym spróbowała swoich sił w jeździectwie. Zauważyłam, że sporo osób decyduje się na zakup własnego konia, co świadczy o tym, że to coraz popularniejszy sport. Posiadanie konia wiąże się jednak z ogromna odpowiedzialnością. Ponadto trzeba kupić wyposażenie dla konia. Jednym z najważniejszych elementów jest ogłowie, wędzidło, siodło czy kantar. W zasadzie to takie podstawowe rzeczy bo akcesoriów dla koni jest o wiele więcej. Wszystko, co niezbędne dla konia i jeźdźca możecie znaleźć w internetowym sklepie jeździeckim Horse-Trade. Mają tu bardzo duży wybór artykułów najlepszych producentów.
Sylwianaa

Dołączenie: Pią Lut 19, 2016 1:25 pm

Postprzez uniszka » Pią Sty 25, 2019 3:23 pm

Ja cały czas szukam swojej ulubionej dyscypliny. Obecnie trenuję siatkówkę, ale to chyba nie to..
uniszka

Dołączenie: Pią Sty 25, 2019 3:21 pm

Postprzez paullaa » Wto Sty 29, 2019 12:04 pm

Mój ulubiony sport to bieganie, poza tym uwielbiam ćwiczyć na takim orbitreku https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... ttler.html. No i lubię też jeździć na rowerze.
paullaa

Dołączenie: Pią Maj 26, 2017 11:18 am

Postprzez Jeffrey1 » Wto Sty 29, 2019 8:20 pm

Do oglądania to jednak piłka nożna, jak wszyscy, ale do ćwiczeń to wolę sporty siłowe.
Jeffrey1

Dołączenie: Wto Sty 29, 2019 8:18 pm

Postprzez matipati » Wto Sty 29, 2019 9:38 pm

Pamiętam w szkole na wf od zawsze ciągnęło mnie do siatkówki, lecz nie byłem w tym dobry.
Z biegiem czasu, jak już mam latka swoje to jest u mnie tylko ino siłownia
matipati

Dołączenie: Wto Sty 29, 2019 9:13 pm

Postprzez Khabib » Czw Sty 31, 2019 12:20 am

Piłka nożna, jak wielu innych Polaków :D Zarówno jeśli chodzi o aktywne uprawianie, jak i oglądanie.
Khabib

Dołączenie: Czw Sty 31, 2019 12:18 am

Postprzez Tymek » Pią Lut 01, 2019 12:27 pm

siłownia! chociaz sama w sobie chyba nie jest sportem...
Tymek

Dołączenie: Śro Paź 31, 2018 1:58 pm

Następna

Powróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości