Buty na rower - muszą być drogie?

Buty na rower - muszą być drogie?

Postprzez demczar » Pią Sty 04, 2019 3:14 pm

Hej,
Tak jak w temacie - czy są tu rowerzyści, którzy mogą potwierdzić/ zaprzeczyć? Jeżdżę na rowerze praktycznie codziennie od kilku lat. Mam kask, ochraniacze, nigdy nie uważałem, że do takiej jazdy trzeba też kupić specjalne buty. Od jakiegoś czasu jednak sam chciałbym się zaopatrzyć w profesjonalne obuwie na rower i w tej kwestii potrzebuję porady. Ceny butów są bardzo różne, a nie do końca znam się na markach i modelach. Jest tu chociaż jedna osoba, która również pasjonuje się jazdą na rowerze?
demczar

Dołączenie: Pon Maj 23, 2016 3:38 pm

Re: Buty na rower - muszą być drogie?

Postprzez Kapinka » Śro Sty 09, 2019 5:22 pm

Hah nawet kiedyś na Aliexpress widziałam buty na rower w cenie kosmicznie niskiej, ale obawiałam się o ich wytrzymałośc oraz jakość. Jendak stopa się poci i powinien to być odpowiedni materiał, aby skóra nie wciągała toksyn.
btw. ja polecam portal rowerowy https://multibike.pl/kalkulator-rowerowy
Tu akurat macie linka do bardzo fajnego kalkulatora ramy roweru w zalezności od jego typu
Kapinka

Dołączenie: Wto Sty 08, 2019 10:47 am

Postprzez Majkela » Pią Sty 11, 2019 2:40 pm

O jakie buty dokładnie Ci chodzi? SPD?
Majkela

Dołączenie: Pią Sty 11, 2019 2:36 pm

Postprzez rybka89 » Śro Sty 23, 2019 4:09 pm

Jak szukasz takich rzeczy to polecam Ci bardzo ciekawy artykuł na tym portalu https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... owy_wybrac Znajdziesz tutaj bardzo interesujące informacje odnośnie kasku ale również i buty tutaj znajdziesz. Ja zainteresowałam sie tym artykułem własnie szukając kasku.
rybka89

Dołączenie: Śro Lis 01, 2017 1:14 pm

Postprzez Lilijaa » Pią Sty 25, 2019 9:00 pm

No, co Ty... Nie muszą być drogie. Wiesz możesz kupić naprawdę coś dobrego w korzystnej cenie. Jakby nie było wszędzie wszystkiego masz masę. Tak myślę, że jeszcze możesz sobie kupić płyn https://efektlotosu.pl/isokor-fabrics-2 ... l-p-8.html , który zapobiega wszelkie materiały przez zabrudzaniem i przesiąknięciem.
Lilijaa

Dołączenie: Pią Kwi 13, 2018 2:50 pm

Postprzez lilka » Pią Lut 01, 2019 10:29 pm

To zależy od tego, czego oczekujesz. Ja do jazdy na rowerze używam swoich ulubionych adidasów i też jest dobrze. Więc sportowe buty nie muszą być wcale drogie :)
lilka

Dołączenie: Pią Lut 01, 2019 10:10 pm

Postprzez haerk21 » Pon Lut 04, 2019 4:32 pm

Chciałbym Wam polecić oferte buty ortopedyczne dla dzieci . Jest to strona na której znajdziecie różnorodne buty profilaktyczne dla dzieci. Mają one na celu wspieranie zdrowego rozwoju stóp dzieci, co pozwala uniknąć wszelkiego rodzaju schorzeń.
haerk21

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 11:52 am

Postprzez Leon43 » Pon Lut 04, 2019 6:00 pm

Jeśli chodzi o buty to nie muszą być wcale drogie, muszą być tylko porzadne.
____
czego nie wolno komornikowi
Leon43

Dołączenie: Śro Sty 30, 2019 10:10 am

Postprzez mysia » Wto Lut 05, 2019 4:00 pm

Zgadzam się, że ważna w tym przypadku jest tylko wygoda. Musimy czuć się dobrze na siodełku, inaczej rajdy rowerowe staną się torturą, nie przyjemnością. Dbajmy o własny komfort.
mysia

Dołączenie: Wto Lut 05, 2019 3:55 pm

Postprzez Handke14 » Wto Lut 05, 2019 7:05 pm

Niekoniecznie. W jeździe na rowerze nie są ważne buty. Najważniejsza jest głowa, a co za tym idzie determinacja. Bez tego, nic w sporcie nie osiągniesz
Handke14

Dołączenie: Wto Lut 05, 2019 7:04 pm

Następna

Powróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości