Okna i drzwi do domu

Re: Okna i drzwi do domu

Postprzez MonikaRab » Śro Sty 09, 2019 11:52 am

Odradzam kupowanie drzwi przez allegro! Nie masz pewności co dostaniesz. Jest jedna sprawdzona firma oferująca szeroki wybór drzwi do mieszkań kraków. Moi rodzice korzystali z jej usług w zeszłym roku i nie mają żadnych zastrzeżeń.
MonikaRab

Dołączenie: Czw Sty 03, 2019 9:43 am

Postprzez pipi » Czw Sty 31, 2019 3:59 pm

oj na allegro też bym się chyba nie odważyła zamawiać drzwi :) Jestem zwolenniczką kupowania bezpośrednio u producenta i to najlepiej pod konkretny wymiar. Jeśli chodzi o konkretną firmę to szczerze polecam KRIS DRZWI. W ich ofercie znajdziecie i drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, dodatkowo schody czy okna. Super jakość, niewygórowane ceny.
pipi

Dołączenie: Pon Lut 12, 2018 12:11 pm

Postprzez kabix179 » Czw Mar 07, 2019 11:36 am

Nie, my z allegro już dawno przestaliśmy zamawiać od kiedy moją siostrę zrobili w karola z takim jednym produktem. Postawiliśmy na najlepsze okna pcv wrocław i przyznam, że mają naprawdę wysoką jakość i bardzo ładnie się prezentują. Jak na razie ten sklep nam odpowiada.
kabix179

Dołączenie: Czw Cze 28, 2018 10:44 pm

Postprzez NadiaO » Wto Mar 12, 2019 12:31 am

Bardzo ważny zakup, nie ma co tak bardzo oszczędzać, bo można sobie utrudnić ogrzewanie.
NadiaO

Dołączenie: Wto Mar 12, 2019 12:29 am

Postprzez Adrianna » Pią Mar 15, 2019 1:40 am

Posiadam okna PCV i jestem zadowolona. Tylko muszę zadzwonić do firmy, w której je kupowałam ponieważ chyba wymagają wyregulowania. W jednym miejscu trochę wieje. To normalne?
Podróże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi.” – autor nieznany
Awatar użytkownika
Adrianna

Dołączenie: Pią Mar 15, 2019 1:37 am
Miejscowość: Kraków

Poprzednia

Powróć do Kultura

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości