Okna i drzwi do domu

Okna i drzwi do domu

Postprzez d3mnik » Czw Paź 05, 2017 8:44 am

Okna i drzwi PCV – to dzięki nim spojrzysz inaczej na świat. Wybór doskonałych okien jest sprawą pierwszorzędną przy remontu domu oraz mieszkania. Odróżniamy wiele wariacji okien i drzwi PCV, przy czym każde odznacza się wyjątkowymi właściwościami. Nasza witryna to miejsce, w którym odkryjesz najciekawsze informacje dotyczącej branży związanej z wytwarzaniem okien.

Domatus.pl
d3mnik

Dołączenie: Wto Cze 27, 2017 8:45 am

Re: Okna i drzwi do domu

Postprzez Uczony76 » Nie Paź 08, 2017 4:21 pm

Ja tam wolę drewniane. PCV do mnie nie przemawiają
Uczony76

Dołączenie: Śro Paź 04, 2017 7:06 pm

Postprzez Jamnik » Pon Paź 09, 2017 1:32 pm

Jakie tam drewniane... Kompletna bzdura, że są lepsze
Jamnik

Dołączenie: Nie Paź 08, 2017 2:17 pm

Postprzez Slajdek » Pon Paź 09, 2017 8:31 pm

Nikt nie mówi, że są lepsze. Po prostu wyglądają ładniej
Slajdek

Dołączenie: Nie Paź 08, 2017 1:19 pm

Postprzez Artek_B » Pią Paź 13, 2017 10:23 am

A moja żona ma fanaberię, aby w jednym z okien kuchennych zainstalować... witraż. Kto wie, być może faktycznie będzie to wyglądało nieźle, także zapewne w najbliższym czasie zgłoszę się do tego wykonawcy witraży z Łapanowa, bo mamy tam najbliżej.
Artek_B

Dołączenie: Pią Lis 25, 2016 2:17 pm

Postprzez Mermagda0 » Czw Paź 26, 2017 1:31 pm

Jeżeli macie w domu nowoczesny wystrój to może zamontujecie szklane drzwi przesuwne? Mamy takie w naszym biurze w pracy i jest to nie tylko bardzo praktyczne rozwiązanie ale i świetnie się prezentują. Ja coraz bardziej się zastanawiam nad kupnem takich do siebie. Szef mi mówił, że bardzo ważne jest zakupienie kompatybilnych części do takich drzwi, żeby nie było później problemów. Polecał firmę https://gigastal.pl/system-drzwi-przesuwnych-c-161.html z takimi własnie elementami
Mermagda0

Dołączenie: Pon Sie 07, 2017 9:31 pm

Postprzez GTV » Pon Paź 30, 2017 4:50 pm

Drzwi przesuwne to możliwość wykonania szerszych i większych przejść pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, co poprawia komfort ich użytkowania, nie zaburzając proporcji wnętrza. Pięknie wykonane i ozdobione drzwi same w sobie mogą być ozdobą pomieszczenia i oryginalnym akcentem we wnętrzu, stanowić ciekawy kontrapunkt dla koloru i faktury ścian - lub przeciwnie – utrzymane w jednej stylistyce drzwi przejściowe i meblowe tworzą ciekawą, spójną i harmonijną aranżację wnętrza. http://www.systemyprzesuwne.com.pl/
GTV

Dołączenie: Pon Paź 30, 2017 4:47 pm

Postprzez M.Rogala » Pią Lis 03, 2017 1:11 pm

Mam takie pytanko, bo w kwestii okien i drzwi jestem totalnym laikiem, a zabieram się za remont i teraz kwestia główna... Co sądzicie o okuciach do szklanych drzwi ze strony https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/k ... anych.html ? Czy warto kupować coś takiego, czy ma to większy sens?
M.Rogala

Dołączenie: Pią Lis 03, 2017 12:45 am

Postprzez kirik454 » Śro Lis 08, 2017 9:55 am

a jaki jest koszt tego wszystkiego

Dołączenie: Śro Lis 08, 2017 9:54 am

Postprzez AnetaMalejczyk » Czw Lis 09, 2017 10:44 am

Ja Wam moge polecić firmę zajmującą się oknami. Wykonują nawet niestandardowe okna dostosowane do klienta ;)
Awatar użytkownika
AnetaMalejczyk

Dołączenie: Czw Sie 10, 2017 12:03 pm

Następna

Powróć do Kultura

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość