Jak podróżować tanio?

Re: Jak podróżować tanio?

Postprzez Sezamka » Pon Maj 28, 2018 7:25 am

A macie sposoby na niedrogie bilety lotnicze? Mi koleżanka mówiła, że tanie loty rezerwuje w serwisie esky.pl i chyba też będę musiała zacząć z niego korzystać. Znacie go? Macie jakieś doświadczenia z nim?
Sezamka

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 2:00 pm

Postprzez Urszulka » Pon Cze 04, 2018 11:41 am

Myślę, że jeśli zależy nam na tanich wakacjach to warto je zarezerwować trochę wcześniej. My rezerwowaliśmy od razu po nowym roku i teraz ta sama oferta jest 600zł droższa.
Interesują Cię telefony i często je zmieniasz? Sprawdź nasze forum o telefonach.
Urszulka

Dołączenie: Pon Cze 04, 2018 11:38 am

Postprzez rybka89 » Śro Lip 04, 2018 10:11 pm

Jeżeli chcesz jechać na wakacje to polecam Ci zastanowić się nad polisą turystyczną tej firmy http://colonnade.pl/dla-ciebie/ubezpiec ... urystyczne prowadzą ubezpieczenia wakacji dzięki którym twoje zdrowie będzie zabezpieczone, i nie będziesz musiał martwić się kosztami leczenia w razie jakiejkolwiek choroby, a los lubi płatać figle wiec lepiej mieć 10 razy i nie skorzystać niż nie mieć raz i się rozchorować za granicą.
rybka89

Dołączenie: Śro Lis 01, 2017 1:14 pm

Postprzez Magda Szubzda » Czw Lip 05, 2018 10:08 am

Mi się wydaje, że po prostu trzeba szukać ofert last minute, których zazwyczaj nie brakuje.
Magda Szubzda

Dołączenie: Śro Maj 23, 2018 11:38 am

Postprzez natalka87 » Wto Lip 24, 2018 8:38 pm

Dużo można też zaoszczędzić na wymianie walut. Zobacz sobie https://ekantor.pl/ Dzięki ich atrakcyjnym kursom możesz zyskać nawet 10% więcej. To znana i sprawdzona marka, której zaufało wielu biznesmenów i ludzi często podróżujących, tak więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo. Ponadto mają świetnie wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, niezależnie od pory dnia czy nocy.
natalka87

Dołączenie: Czw Lis 23, 2017 1:08 pm

Postprzez carla » Pią Sie 10, 2018 7:05 pm

Ja wybieram małe, tańsze rodzinne biura podróży, które w swojej ofercie mają ciekawe programy wycieczek , bo zależy mi aby coś zobaczyć, przeżyć a nie tylko spędzać czas na przyhotelowej plaży. Jeżeli chodzi o finanse związane z pobytem warto poczytać blogi na przykład http://duabenua.com/pl/blog/bali-waluta/
warto się zabezpieczyć aby nie dać się oszukać miejscowym.
carla

Dołączenie: Sob Mar 31, 2018 9:54 pm

Postprzez Tobiasz » Wto Sie 14, 2018 10:23 pm

Zwykle wszelkie wyjazdy urlopowe planuję sam i podróżuję wlasnym autem, jedynie jak już jestem na miejscu korzystam czasem z komunikacji miejskiej jeśli nie da rady się przespacerować.
Tobiasz

Dołączenie: Śro Paź 05, 2016 8:58 pm

Postprzez henia » Czw Sie 16, 2018 12:15 pm

Podróże tanie nie muszą być niskojakościowe. Trzeba jednak znaleźć kompromis między jakością a komfortem. Co jest tego efektem? Na pewno bezpieczna podróż autokarem, bo dobry przewoźnik zazwyczaj jest dobrze przygotowany na nieprzewidywalne elementy. No ale też trzeba się samemu przygotować. W sieci jest wiele ciekawych artykułów, gdzie jest to opisane.
henia

Dołączenie: Pon Kwi 23, 2018 1:38 pm

Postprzez kociakAlfa » Śro Wrz 19, 2018 8:49 am

Fajne i sprawdzone wycieczki można znaleźć na https://transferis24.pl/ - trafiłem swego czasu na taką stronkę i jestem naprawdę zadowolony. Właśnie z Transferis24 zorganizowałem jedną z pierwszych wycieczek i wszystko było dopięte na ostatni guzik - z całego serca mogę polecić :)
kociakAlfa

Dołączenie: Śro Wrz 19, 2018 8:45 am

Postprzez Johny1 » Czw Wrz 20, 2018 4:22 pm

Autostopem :D
Johny1

Dołączenie: Czw Wrz 20, 2018 4:19 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość