Jak podróżować tanio?

Re: Jak podróżować tanio?

Postprzez Sezamka » Pon Maj 28, 2018 7:25 am

A macie sposoby na niedrogie bilety lotnicze? Mi koleżanka mówiła, że tanie loty rezerwuje w serwisie esky.pl i chyba też będę musiała zacząć z niego korzystać. Znacie go? Macie jakieś doświadczenia z nim?
Sezamka

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 2:00 pm

Postprzez Urszulka » Pon Cze 04, 2018 11:41 am

Myślę, że jeśli zależy nam na tanich wakacjach to warto je zarezerwować trochę wcześniej. My rezerwowaliśmy od razu po nowym roku i teraz ta sama oferta jest 600zł droższa.
Interesują Cię telefony i często je zmieniasz? Sprawdź nasze forum o telefonach.
Urszulka

Dołączenie: Pon Cze 04, 2018 11:38 am

Postprzez rybka89 » Śro Lip 04, 2018 10:11 pm

Jeżeli chcesz jechać na wakacje to polecam Ci zastanowić się nad polisą turystyczną tej firmy http://colonnade.pl/dla-ciebie/ubezpiec ... urystyczne prowadzą ubezpieczenia wakacji dzięki którym twoje zdrowie będzie zabezpieczone, i nie będziesz musiał martwić się kosztami leczenia w razie jakiejkolwiek choroby, a los lubi płatać figle wiec lepiej mieć 10 razy i nie skorzystać niż nie mieć raz i się rozchorować za granicą.
rybka89

Dołączenie: Śro Lis 01, 2017 1:14 pm

Postprzez Magda Szubzda » Czw Lip 05, 2018 10:08 am

Mi się wydaje, że po prostu trzeba szukać ofert last minute, których zazwyczaj nie brakuje.
Magda Szubzda

Dołączenie: Śro Maj 23, 2018 11:38 am

Poprzednia

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość